Liseye geçen birisi laptop almalı mı?

Normal işler için var evde bir şey özellikleri iyi değil ama GTA falan 720p 60FPS açabiliyor ders içinde yeter ama laptopa gerek var mı bilemedim.

Her zaman gerek olmaz. Hatta tüm liseyi hiç laptopa bakmadan bile bitirebilirsin. Dediğim gibi arada verilecek sunum ödevlerinde işini kolaylaştırır sadece.

Hiç ihtiyaç duymadım şahsen. Office programları mobil cihazlardan da kullanılabiliyor zaten.

Her zaman gerek olmaz. Hatta tüm liseyi hiç laptopa bakmadan bile bitirebilirsin. Dediğim gibi arada verilecek sunum ödevlerinde işini kolaylaştırır sadece.

Hocam sizce alayım mı normalde 45 bine kadar çıkabiliyordum ama oynayamayınca almak mantıksız geldi babamda kullanacak o yüzden 10 bine bir şey almak mantıklı geldi.

Normal işler için var evde bir şey özellikleri iyi değil ama GTA falan 720p 60FPS açabiliyor ders içinde yeter ama laptopa gerek var mı bilemedim.
Gerek yok, Lise için çok gereksiz bu tip şeyler. Hatta üniversite de bile bölümüne uygun değilse almak mantıksız.

Ben şahsen TV aldım sırf ders videosu izlemek için. Evde kendi okulumu yaptım yani. Bu alternatifi de düşünebilirsin :) (Gerçi pandemide okula gitmedik diye oldu biraz da)

Geri
Yukarı