Liseye geçiş gerginliği nasıl atılır?

Kavga ettiğin insanlarla neden kavga ettin.
kavga ettiğim çocuk normalde eski sınıf arkadaşım bende sevmezdim. Seneler sonra beni bulup anneme küfür etti bende çocukla buluştum neden ettin falan dedim ( amacım kavga değildi sadece sorunun ne olduğunu 2 medeni insan gibi konuşmak istedim.) sonra baktım iş uzuyor aman dedim arkamı döndüm evin yolunu tuttum bir anda yanağıma sağlam bir darbe geldi tabi adrenalinden dolayı çok bir şey hissetmedim eve geldiğimde baya şişti. olay üzerinden 10 ay geçti arada arkadaşımdan beni dövmesini istedim bu sayede daha dayanıklıyım. Kavgadan korkmuyorum başım belaya girer diye korkuyorum. yoksa kavga etmek dayak yemek zevkli geliyor bana.

Sana kötü bir haberim var dostum öyle meslek liseli dediğin şeyler yapamaz Max alabileceğin asgari ücretin yarısı ile staj yapmak.
Kanada da tanıdığım aylık 50 bin dolar ile çalışıyor?

Kavga ettiğim çocuk normalde eski sınıf arkadaşım bende sevmezdim. Seneler sonra beni bulup anneme küfür etti bende çocukla buluştum neden ettin falan dedim ( amacım kavga değildi sadece sorunun ne olduğunu 2 medeni insan gibi konuşmak istedim.) Sonra baktım iş uzuyor aman dedim arkamı döndüm evin yolunu tuttum bir anda yanağıma sağlam bir darbe geldi tabii adrenalinden dolayı çok bir şey hissetmedim eve geldiğimde bayağı şişti. Olay üzerinden 10 ay geçti arada arkadaşımdan beni dövmesini istedim bu sayede daha dayanıklıyım. Kavgadan korkmuyorum başım belaya girer diye korkuyorum. Yoksa kavga etmek dayak yemek zevkli geliyor bana.

Hocam nasıl bir zevk bu bir de kendinizi arkadaşınıza dövdürtmüşsünüz. Başınız belaya girer diye çok korkmayın ama durduk yerede kavgayada bulaşmayın o ilk yumruğu atmadan siz atmayın.

Kavga ettiğim çocuk normalde eski sınıf arkadaşım bende sevmezdim. Seneler sonra beni bulup anneme küfür etti bende çocukla buluştum neden ettin falan dedim ( amacım kavga değildi sadece sorunun ne olduğunu 2 medeni insan gibi konuşmak istedim.) Sonra baktım iş uzuyor aman dedim arkamı döndüm evin yolunu tuttum bir anda yanağıma sağlam bir darbe geldi tabii adrenalinden dolayı çok bir şey hissetmedim eve geldiğimde bayağı şişti. Olay üzerinden 10 ay geçti arada arkadaşımdan beni dövmesini istedim bu sayede daha dayanıklıyım. Kavgadan korkmuyorum başım belaya girer diye korkuyorum. Yoksa kavga etmek dayak yemek zevkli geliyor bana.

Dostum aylık 50 bin dolar cidden büyük para bu kadar kazanması çok çok zor. Aylık 1.308.275 TL kazanıyor.

Hocam nasıl bir zevk bu bir de kendinizi arkadaşınıza dövdürtmüşsünüz. Başınız belaya girer diye çok korkmayın ama durduk yerede kavgayada bulaşmayın o ilk yumruğu atmadan siz atmayın.
yumruğa alışayım diye dövdürttüm.

Dostum aylık 50 bin dolar cidden büyük para bu kadar kazanması çok çok zor.
O tanıdığımla baya sohbet ettim zaten oda bana baya öneri verdi şuan günde 4 5 saat yazılım yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı