Liseye geçtiğimden beri moralim bozuk

sfarsgoodswhat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, buraya biraz içimi dökmek istiyorum, özellikle şu iki haftadır ağlaya ağlaya gözüm şişti, notlarım çok düşük ailemi hayal kırıklığına uğrattım, onlar bir şey olmaz diyorlar ama içlerinde üzüntü var. Bu benim çok zoruma gidiyor, gerçekten çok üzülüyorum, babam diyor benim oğlum niye böyle daha öncelerde hiç 90 altı not getirmedim diye çok hayal kırıklığına uğrattım. Ne yapabilirim? :(

Çünkü ortaokul ile lisenin zorluk seviyesi ve işleyişi aynı değil. 9. sınıf adama tokat gibi çarpar. Çok normal. Ortaokul gibi rahat değil maalesef. Biraz gayret istiyor. Her gün işlediğin derslere 1 saat baksan yeterli. Verimli çalışabilirsen gerçekten etkisini görür ve ortaokuldaki gibi 80-90 rahat alabilirsin.

Merhaba arkadaşlar, buraya biraz içimi dökmek istiyorum, özellikle şu iki haftadır ağlaya ağlaya gözüm şişti, notlarım çok düşük ailemi hayal kırıklığına uğrattım, onlar bir şey olmaz diyorlar ama içlerinde üzüntü var. Bu benim çok zoruma gidiyor, gerçekten çok üzülüyorum, babam diyor benim oğlum niye böyle daha öncelerde hiç 90 altı not getirmedim diye çok hayal kırıklığına uğrattım. Ne yapabilirim? :(

Al benden de o kadar biyolojiden 20 dinden 30 aldım. İleride inşallah düzelteceğiz.

Bende aynısını yaşamıştım. Alışıyorsun bir süre sonra :D Notların için çalışman lazım. Başka bir şey yok.

YAZILIYA HAZIR MISIN? kanalından çalışmak bir nebze olsun yardım eder. Umarım işe yarar da ailenizi sevindirirsiniz.

Geri
Yukarı