Liseye gitmeye korkmak

Meslekte diplomatik davranabilmek için yokolmanız gerek.

Hocam ben bayağı taktik bulmuştum 2. sene kimse kimse ile kötü değildim. Olaylara karışmayıp nötr bir çizgi izleyince, taraf tutmayınca, bayağı siyaset kasınca öyle oldu. 😃

Hocam rahat olun eğer yaparlarsa çözüm buluruz siz eğlenmeye bakın, benim lise 1 güme gitti koronadan ama 10 ve 11.sınıf en eğlenceli okul dönemlerimdi. Gerek arka 4lüde okey atmalarımız gerek yaptığımız geziler gerek gittiğimiz PS kafeler hepsi aşırı eğlenceliydi. Lise çok eğlenceli bir yer siz zorba insanların gözüne batmayın onların yaptıkları işlerin tersine iş yapmayın, söylediği söze her ne kadar karşı olsanız da he deyin geçin, bunları korkuyorsunuz diye söylüyorum. Eğer korkmazsanız bir şey yaparsa sizde karşılık verin ama bazılarının arkası sağlam oluyor, günümüzde panelciler çok fazlalıştı. Arkası sağlam olanların birine bulaşırsanız gece 3'te kapınıza siyah Passat gelebilir😅. Uzun lafın kısası zorba kişilerin gözüne batmayın kendinize kafa dengi 2 3 arkadaş bulun onlarla sessiz sakin takılın. Bir de öğretmenlerle aranı iyi tut önerisi de güzel, iş yapar.

Hocam sizin gibiler illaki vardır, onları bulursanız onlarla arkadaş olun zorbalalar her yerde var, ben fen lisesindeyim ama bizim okulda da dolu. Baktın sen onlara ellememene rağmen sana bulaşıyorlar o zaman öğretmen falan çözüm bulamıyor tek çare karşılık vermek maalesef. Karşılık verirken sizde zorba olmayın.
Aynen öyle hocam bakacağız bir çaresine nakil yapacakm zaten

Kilo verin iyi forumlar.
Deniyoruz

Geri
Yukarı