Liseye yeni geçtim ne yapacağımı bilmiyorum

Çok teşekkürler. Çok şey sormuş olacağım ama eğer desteği bu forumdaki bir konudan aldıysanız linkini atabilir misiniz. Oradaki yorumlardan fikir almak isterim.
Konu bu da çok uzun. Okumak yerine izleyip not tutmaya başlamanızı tavsiye ediyorum.

Tonguç izlemek gibi bir hata yapma, haricinde videolar izle not çıkar. 2 testte çözdün mü tamamdır.

Ben de 9. sınıfta salmıştım dersleri, son gün çalışarak 93 yaptım ortalamayı. Çalışırsan yaparsın. Konular az şimdilik. Tabii aklı olana son gün çalışmayı tavsiye etmiyorum.

Ben de 9'dayken son gün çalışıyordum. Bir de dersleri dinleyince oluyor. Ama bu sene konular biraz zor geldi bir de daha hiç çalışamadım. Bir de canlı ders genelde arka planda çalıyor bende :D

Son düzenleme:
Ben de 9'dayken son gün çalışıyordum. Bir de dersleri dinleyince oluyor. Ama bu sene konular biraz zor geldi bir de daha hiç çalışamadım. Bir de canlı ders genel de arka planda çalıyor bende :D
Bu sene son güne bırakmamayı deniyorum ancak yine de konu kalacak gibi. Canlı derslerden zaten bir şey anlayan yok. Ben Youtube'dan kendimi yürütüyorum. Canlı derse kalsak batmıştım zaten.

Bu sene son güne bırakmamayı deniyorum ancak yine de konu kalacak gibi. Canlı derslerden zaten bir şey anlayan yok. Ben Youtube'dan kendimi yürütüyorum. Canlı derse kalsak batmıştım zaten.
Ülkede internet altyapısı kötü çoğu zaman kopuyor. Hocalar da teknolojiden anlamayınca ve sınıf ortamı olmayınca çok sıkıcı oluyor zaten.

Ülkede internet altyapısı kötü çoğu zaman kopuyor. Hocalar da teknolojiden anlamayınca ve sınıf ortamı olmayınca çok sıkıcı oluyor zaten.
Ayrıca normalde iyi anlatan hocalar bile uzaktan eğitim de verimsizleşiyor. Üstüne üstlük günde 8 saat ders olduğu için kendimiz çalışmaya fırsat bulamıyoruz. İdareye bildirdik ama sonuç yok.

Derslerine asıl kanka. Unutma ki önünde mesleğini belirleyecek olan YKS var. Dersine çalış, temelini oluştur. Ve sayısallara ağırlık ver. Çünkü en çok kazanan ve en iyi meslekler sayısal bölümde olduğu için...

Yeni konular

Geri
Yukarı