Lms sisteminde tümünü gönder ve bitire basmazsak ne olur?

Yasin252

Hectopat
Başlıkta yazdığı gibi. Bir sınavım da 2 tane cevap kağıdını atamadığım için basamadım. Diğer sınavım da ise son anlar da bastım mı yoksa kaçırdım mı emin değilim.
Lms de kaydedildiği zaman şıklar ve JPG dosyaları gidiyor mu yoksa illa o tümünü gönder ve bitir tuşuna basmamız gerekiyor mu?

Başlıkta yazdığı gibi. Bir sınavım da 2 tane cevap kağıdını atamadığım için basamadım. Diğer sınavım da ise son anlar da bastım mı yoksa kaçırdım mı emin değilim.
Lms de kaydedildiği zaman şıklar ve JPG dosyaları gidiyor mu yoksa illa o tümünü gönder ve bitir tuşuna basmamız gerekiyor mu?

Kanka bu lms nasıl calısıyormus sekmeler arası gezinti mümkün mü, fare hareketleri izleniyor mu?

Bize dediklerine göre sen sınavı bitir demesen de soruların kaydediliyormuş. Ama hocalar bu duruma ne der bilmiyorum.

Kanka bu lms nasıl calısıyormus sekmeler arası gezinti mümkün mü, fare hareketleri izleniyor mu?

Bizim girdiğimiz sınavda, sınav sekmesi tam ekran olmak zorundaydı ve fare klavye hareketleri kontrol ediliyordu.

Farklı bir sistem yoksa eğer süre bittiğinde cevabınızın son hali kaydedilir ve iletilir. Bitir butonu süre bitmeden gönderim yapmak isteyenler için orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı