Giyim Loft sweatshirt 230 TL (kendi sitesinde 550 TL)

Kheron

Kilopat
Daha fazla  
Hepsiburada'da loft sweatshirtler de indirim var. Bana göre loft; LCW, DeFacto, colins gibi markalardan iki üç beden üst kalitededir. Şu an mevcut ekonomideki sweatshirtlerin fiyatlarının minimum 200 bandında olmasını göz önüne aldığımızda loft markası için bu rakamlar fırsattır diye düşünüyorum ve o nedenle sizlerle de paylaşmak istedim eğer değerlendirmek isteyen olursa diye. AVM'lere gidip baktığınızda LCW mağazalarında bile 200'den aşağı kışlık parça yok neredeyse.

1668776126591.png

Kontrol ettiğimde kumaş bilgisi: %65 pamuk %35 polıester olarak yazmakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da loft sweatshirtler de indirim var. Bana göre loft; LCW, DeFacto, colins gibi markalardan iki üç beden üst kalitededir. Şu an mevcut ekonomideki sweatshirtlerin fiyatlarının minimum 200 bandında olmasını göz önüne aldığımızda loft markası için bu rakamlar fırsattır diye düşünüyorum ve o nedenle sizlerle de paylaşmak istedim eğer değerlendirmek isteyen olursa diye. AVM'lere gidip baktığınızda LCW mağazalarında bile 200'den aşağı kışlık parça yok neredeyse.

Eki Görüntüle 1576774

Hocam biraz pahalı geldi, biraz baktım ancak sanki 2 iplik yapılmış gibiler. Ben Defacto'dan aldığım 167 lira ve 3 iplik yumuşacık aynı zamanda %68 pamuk %32 poliester vardı. Bence marka diye bu fiyatı vermek saçma. Tabii benim aldığım şu anda indirimsiz hali 209 TL isterseniz link atabilirim. Bu arada yanlış anlaşılma olmasın 2 iplik için çok kaliteli duruyor ama kışlık alınacaksa 3 iplik şart diye düşünüyorum, yani LOFT 2 iplik kalitesiz anlamı çıkmasın lütfen.

Eki Görüntüle 1576774

1.72 65 kg S ideal mı? Yoksa M mi?

Geri
Yukarı