Giyim Trendyol Man Oversize Sweatshirt 224,90 TL

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

aKuu

Kilopat
Makaleler
3

Denemek için mavi ve bej renklerinden birer tane aldım. Daha önce hiç Trendyol'un markasından giymedim ama öyle kötü olacağını düşünmüyorum. Bir sweatshirte 500-1000 TL vermekten iyidir.

Denemek için mavi ve bej renklerinden birer tane aldım. Daha önce hiç Trendyol'un markasından giymedim ama öyle kötü olacağını düşünmüyorum. Bir sweatshirte 500-1000 TL vermekten iyidir.
Uzaktan bakınca bile kumaşının kötülüğünü ve dikişlerinin rezilliğini söyleyebilirim. Ayrıca sweatshirtler artık şapkalarında ip olmamalı diye düşünüyorum. Güzel durmuyor artık.

Kendi tecrübemden söyleyerek bu marka dönemi kurtarmak için alınabilir. Şöyle ki 15-20 yıkama sonrası renginde solmalar ve dikişlerin patladığını göreceksin.

Uzaktan bakınca bile kumaşının kötülüğünü ve dikişlerinin rezilliğini söyleyebilirim. Ayrıca sweatshirtler artık şapkalarında ip olmamalı diye düşünüyorum. Güzel durmuyor artık.
Kendi tecrübemden söyleyerek bu marka dönemi kurtarmak için alınabilir. Şöyle ki 15-20 yıkama sonrası renginde solmalar ve dikişlerin patladığını göreceksin.
DeFacto'dan outlet ürün almak, Trendyol'un kendi markasını almaktan iyidir bence. Hevesinizi kursağınızda bırakmak istemem fakat, dikiş sorunları oldukça fazla oluyor.
O zaman 1 tanesini iptal ettim. Diğerini etmeyeceğim denemek istiyorum. Gelsin bakalım, kötü çıkarsa da 220 TL çok büyük bir meblağ değil.

Bu ürünün mavisini askerdeyken almıştım yani herhangi bir renk solmasıdır sökülen ip vesaire görmedim. Çarşıya falan çıkarken bunu giyiyordum ayrıca kışlanın makinesinde yıkandı hiçbir şey olmadı. Hatta bu fiyattayken beyazınıda sipariş edeyim.

Trendyol Man sweat ve kapşonlu ürünlerinden geçen sene almıştım halen giyiyorum. Dikiş patlaması vs gibi bir durum hiç olmadı. Ağırlıklı olarak gri ve yeşil ürünler giyiyorum. Hiçbirisinde renk solması da olmadı. Tavsiye ederim.

Öyle bir şey yok. Trendyol'un anlaşmalı olduğu hiçbir kargo firması öyle bir şey yapmıyor. İade yapılabilmesi için iade kodu ile kargo firmasına gidip iade etmek gerekiyor.
Defalarca kapıda iade yaptım. Fakat yakın zamanda o hizmeti kaldırdılarsa haberim yok.

Geri
Yukarı