Logitech F310 alınır mı?

weakdabeast

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller Logitech F310 almayı düşünüyorum normalde DS3 orijinal Gamepad alacaktım ama yazılım falan kurmak istemiyorum sadece EA FC 24 oynuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese iyi Sosyaller Logitech F310 almayı düşünüyorum normalde DS3 orijinal Gamepad alacaktım ama yazılım falan kurmak istemiyorum sadece EA FC 24 oynuyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Kesinlikle alınır, bende 4 hafta önce fifa için aldım şuan her oyunu f310 ile oynuyorum. Mükemmel bir kol.

Alınmaz.
Cidden F710 ve F310 kötü. Analogları rahat değil, D-Pad'i kötü, Trigger tuşları ne X360 ne de X1 Controller kadar kaliteli değil.
Biraz gömmüş olabilirim ama yıllarca konsolda oyun oynayıp controller kullanan biri olarak kendi deneyimimi yazmak istedim açıkçası çünkü çok öneriliyor F710 veya daha az bütçeye F310 ama bence önerildiği kadar iyi falan değiller.
Ben bu yazıyı 2018'de yazmıştım F310'u da 2015'te almıştım. Gerçekten çok rahatsız bir gamepad. Biraz bile kaliteli bir şey kullandıysanız ki bunun illa Dualsense, XBox One Controller olmasına gerek yok, Monster'ın gamepadi bile fersah fersah iyidir F310'dan. Parayı boşa atmaktan farksız gidip F310 almak.

Bütçe nedir? Ergonomisi kötü, tuşlarınında dayanıksız olduğu söyleniyor.

O paraya pazarlık ile Xbox 7. nesil kol bulabilirsiniz belki.

Bütçeniz nedir hocam?

Yani 500-600 civarı sadece EA FC oynuyorum zaten gamepad oyuncusu değilim fazla da oyun oynamıyorum.

Hocam tabii ki alınır ama kablolu olduğundan karışık olabilir.

Hocam kablolu olması sıkıntı değil benim için fazla oyun oynamıyorum zaten alsam üzer mi diye sormak istedim çünkü kablosuzlar çok pahalı o kadar bütçem yok.

Yani 500-600 civarı sadece EA FC oynuyorum zaten gamepad oyuncusu değilim fazla da oyun oynamıyorum.

Hocam kablolu olması sıkıntı değil benim için fazla oyun oynamıyorum zaten alsam üzer mi diye sormak istedim çünkü kablosuzlar çok pahalı o kadar bütçem yok.
Hocam benim arkadaşım da kullanıyor sadece kablodan şikayetçi onun dışında kullanıyor baya zamandır üzmez.

Hocam benim arkadaşım da kullanıyor sadece kablodan şikayetçi onun dışında kullanıyor bayağı zamandır üzmez.

Teşekkür ederim memnun olmazsam iade ederim büyük ihtimalle.

Bütçeniz nedir hocam?
500-600 civarı

Dandik ama piyasada ona karşı gamepad kalmadı yani bulabilirsen 360 gamepadi al ama zor bulman.

Bulamıyorum gerçekten çok araştırdım kimisi satmıyor kimisi fazla fiyat çekiyor.

Alınmaz.

Ben bu yazıyı 2018'de yazmıştım F310'u da 2015'te almıştım. Gerçekten çok rahatsız bir gamepad. Biraz bile kaliteli bir şey kullandıysanız ki bunun illa DualSense, Xbox One Controller olmasına gerek yok, Monster'ın gamepadi bile fersah fersah iyidir F310'dan. Parayı boşa atmaktan farksız gidip F310 almak.

İnanır mısın sadece PS3 gamepadi kullandım o da 10 sene önce çünkü PC oyuncusuyum gamepadle de fazla oyun oynamıyorum sadece futbol oyunu falan oynamak için alacağım belki Spider-Man alırım oynamak için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı