Logitech F710 alınır mı?

F0rm3t10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İyi akşamlar. Biraz karışık bir yazı oldu kusura bakmayın. Uzun zamandır bir gamepad arayışındayım. Önceden gamepad ile pes ve FIFA dışında oyun oynamadım. Sadece geçenlerde Xbox gamepadden 30 dakika civarında Spider-Man oynadım. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için öyle yüksek sistemli oyunları oynamam. Zaten gamepadi çok fazla kullanmayacağım. Derslerden dolayı genellikle yazları kullanırım. 10. sınıfım, 11-12 de hiç kullanmam. Zaten üniversiteye geçince Xbox gamepad alırım herhalde. Sizce F710 alınır mı? Veya gamepad almamalı mıyım?

Merhaba. İyi akşamlar. Biraz karışık bir yazı oldu kusura bakmayın. Uzun zamandır bir gamepad arayışındayım. Önceden gamepad ile pes ve FIFA dışında oyun oynamadım. Sadece geçenlerde Xbox gamepadden 30 dakika civarında Spider-Man oynadım. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için öyle yüksek sistemli oyunları oynamam. Zaten gamepadi çok fazla kullanmayacağım. Derslerden dolayı genellikle yazları kullanırım. 10. sınıfım, 11-12 de hiç kullanmam. Zaten üniversiteye geçince Xbox gamepad alırım herhalde. Sizce F710 alınır mı? Veya gamepad almamalı mıyım?
İllaki almak istiyorsanız F310 bakabilirsiniz. Tasarım olarak aynı sadece kablosuz ve titreşim bulunmamakta.

Kullanmaycaksanız almayın zaten. Ama gamepad olarak F710 gayet alınabilir bir gamepad, ben 2. el olarak aldım. Çok memmunum.

Hocam kopma sorunları falan oluyor diyorlar. Sizde de oluyor mu?

Şu ana kadar 3-4 saat denedim Elden Ring üzerinde, hiç sorun olmadı. Ayrıca PS3 üzerinde de denedim sıkıntısız çalıştı, taş gibi gamepad, hiç sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı