Logitech F710 alınır mı?

KellyFortuna

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hayatımda hiç gamepad kullanmadım PC için, arkadaşım Logitech F710'u tavsiye etti. Fakat şöyle bir durum var; oynayabileceğin oyun kısıtlı dedi. Yani her oyunu kolla oynamak zor gibisinden konuştu. Ben de ekipmanı alıp almama konusunda kararsız kaldım. Konsolu deneyenler ve oyun içi deneyimleri olan aktarabilir mi? ( genelde Warzone, RDR2, PUBG, Valorant tarzı oyunlar için kullanmayı düşünüyoruz)

Bahsettiğiniz tarzda oyunlar için gamepad aşırı gerekli değil. Saydıklarınızdan RDR2 gamepad ile eğlenceli olur. Diğerleri mouse-klavye kombinasyonu için elverişli. Onun dışında hikayeli oyunlar ve Arcane temalı oyunlar için gamepad eğlenceli olabiliyor.

Merhaba arkadaşlar. Hayatımda hiç gamepad kullanmadım PC için, arkadaşım Logitech F710'u tavsiye etti. Fakat şöyle bir durum var; oynayabileceğin oyun kısıtlı dedi. Yani her oyunu kolla oynamak zor gibisinden konuştu. Ben de ekipmanı alıp almama konusunda kararsız kaldım. Konsolu deneyenler ve oyun içi deneyimleri olan aktarabilir mi? ( genelde Warzone, RDR2, PUBG, Valorant tarzı oyunlar için kullanmayı düşünüyoruz)

NFS Heat oynuyorum ve bazen takılıp kalıyor, düzeltmek için çıkarıp takmam gerekiyor. O yüzden önermiyorum. Bütçeyi arttırabilirseniz daha iyi olur yoksa her oyunda sinir krizi geçirirsiniz.

Warzone için gamepad kullanan oyuncu sayısı fazla. Valorant gibi FPS oyunlarında kullanmak çok yersiz olur :D. Hikayeli oyunlar oynuyorsanız o zaman değer. Ben ablamla A way out gibi oyunları oynuyorum mesela öyle keyifli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı