Elektronik Logitech F710 Gamepad 777.90₺

Alıp almamakta kararsızım. Bu fiyata daha iyisi var mı bilmiyorum ama buna da güvenemiyorum. F310 elimi çok ağrıttı.

Güzel gamepad fakat ergonomik değil, F310 elini ağrıttıysa F710 da ağrıtacakdır. Teknoloji mağazalarında denemenize izin verirler herhalde gidip deneyebilirsiniz.

N11'de Pusat Gamepad 1000 lira, yüzde 150 lira Nays veriyor, 70 lira civarı da N11 Kuponu vardi 800 liradan düşüğe geliyor. Mükemmel değil gamepad ama bu Logitech'ten iyidir, en azından el acıtmaz.

60₺ Amazon indirimi+%15 Nays indirimi ile 606₺ kardeşime aldım. Bende kullanıyordum harika bir kol.

Kardeşim eğer amacın kablosuz kullanmaksa inan bulaşma aynı ürünü bende kullanıyorum aldığıma pişmanım açıkçası sebeplerini sıralıyorum hatta yeni kol alıp bunu ikinci bir kol olarak ayırmayı düşünüyorum bende araştırma durumundayım

1- 1m uzaktan bile zar zor çekiyor illa bilgisayar kasanın tam karşısında olacaksın oldu da ayak ayak üstüne attın onu bile algılıyor resmen ayak ayak üstüne atma diyor 😀
2- Evet sağlamlık konusunda güzel ama Kablosuz bağlantı konusunda tavsiye etmiyorum
3- bluetooth bağlantılı al kesinlikle

Geçen gün bir misafirim PS5 kolunu yani dualsense 5 getirdi Bluetooth üzerinden bağladık ya gerçekten çok fark vardı kopma falan hiç yaşamadık

Geçen gün bir misafirim PS5 kolunu yani dualsense 5 getirdi Bluetooth üzerinden bağladık ya gerçekten çok fark vardı kopma falan hiç yaşamadık
Sadece bağlantı anlamında değil her alanda fark yaratıyor DualSense 5. Hassasiyet, hissiyat, ortopedi vb vb gerçekten çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı