Logitech F710 garantide tamir edilir mi yoksa iade mi yapılır?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
1.5 ay sonra 2 yıllık garanti süresi dolacak, sık kullanımdan dolayı sol analogda ileri ittirince algılamıyor, ölü bölge oluyor sanırım adı. E tabii o zaman fiyatı 450 liraydı şu an bin liranın üzerinde. Bu yüzden iade yapılmasını istemiyorum. Garantiye göndereceğim firma tamirini yapar mı? Veya tamir yapamasalar bile para iadesi yapmadan ürünü geri gönderirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni yasa yürürlüğe girdi diye hatırlıyorum. İade etse bile günümüz değerini talep etme hakkın var.

Tamir edilmez ise Logitech'in resmi sayfasında, gerekirse de İngilizce e-posta ile iletişim kurduğunda, sana yenisini bile vermeleri çok yüksek ihtimal. Logitech asla mağdur etmez. Belki bir tık uzun sürebilir süreç.

tamir ederler %80 ihtimal
Yapılmasa bile ürünü geri göndermelerini talep edebilir miyim?

Yeni yasa yürürlüğe girdi diye hatırlıyorum. İade etse bile günümüz değerini talep etme hakkın var.

Tamir edilmez ise Logitech'in resmi sayfasında, gerekirse de İngilizce e-posta ile iletişim kurduğunda, sana yenisini bile vermeleri çok yüksek ihtimal. Logitech asla mağdur etmez. Belki bir tık uzun sürebilir süreç.
Uzun sürmesi çok önemli değil hocam, sadece eğer tamir edilmezse çalışan alete 450 lira para vermeleri koyar bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı