Logitech F710 nano alıcısı nereden bulunur?

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uygun fiyata ikinci el Logitech F710 gamepad almıştım fakat aldığım kişi de nano alıcısı yoktu fatura ve seri numarası da yok maalesef, ikinci el olarak nano alıcıyı nereden bulabilirim? Son olarak paylaştığım linkteki ürün cihazıma uygun mu? Eşleşme sorunu olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, uygun fiyata ikinci el Logitech F710 gamepad almıştım fakat aldığım kişi de nano alıcısı yoktu fatura ve seri numarası da yok maalesef, ikinci el olarak nano alıcıyı nereden bulabilirim? Son olarak paylaştığım linkteki ürün cihazıma uygun mu? Eşleşme sorunu olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Logitech desteğiyle iletişime geçmen gerekiyor.Senden bugünün tarihini bir kağıda yazmanı ve gamepad in arkasındaki kodların gözükecek şekilde videosunu çekmeni isteyecekler bunu gönderdikten sonra ücretsiz olarak nano alıcını UPS üzerinden gönderecekler herhangi bir kargo ücreti vesayre ödemeyeceksin.
UPS üzerinden bir e-posta gelebilir gümrükden geçmesi için gönderdikleri belgeyi imzalayıp UPS'e göndereceksin,benim istediğimde bir hafta içinde elime ulaşmıştı.
Nano alıcılar sanırım gamepad'in kendisine özel olarak yapılıyor dolayısıyla unifying alıcılar çalışmayabilir.Bu konuda düzgün bir bilgi ben de bulamamıştım.

Dostum çok teşekkür ederim, müşteri hizmeti ile iletişime geçmiştim, benden istenilen bilgileri gönderdim bir de oyun kolunun PID numarası belli olan bir fotoğraf attım yani oyun kolunun arkasını çekip gönderdim ve bana bu mesaj geldi. Bana ürünü kesin olarak gönderiyorlar mı?

Dosya Ekleri

• logi destek.jpg
    logi destek.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 1.898
Dostum çok teşekkür ederim, müşteri hizmeti ile iletişime geçmiştim, benden istenilen bilgileri gönderdim bir de oyun kolunun PID numarası belli olan bir fotoğraf attım yani oyun kolunun arkasını çekip gönderdim ve bana bu mesaj geldi. Bana ürünü kesin olarak gönderiyorlar mı?
Başarılı olmuşsun yedek parçanı gönderiyorlar.Kendilerinin de dediği gibi sadece bir tane alma şansın var.
E-posta nı arada sırada yoklamayı unutma UPS'den bir e-posta alacaksın senden bir dökümanı doldurmanı ve kendilerine göndermeni isteyecekler,bunu yapmazsan malzeme gümrükden geçemiyor.

Tamamdır çok teşekkür ederim takipçisi olacağım.
Dostum alıcı bugün elime ulaştı ve sorunsuz şekilde Gamepad ile eşleştirdim, süreç aşırı kolay işledi, söylediğin dokümanı ise bilgisayardan doldurdum daha sonra sadece ekran görüntüsü alıp istedikleri e-posta adresine gönderdim ve gümrük işlemlerim o gün halledildi herhangi sorun olmadan, söylediğim gibi alıcı ise elime bugün ulaştı, Logitech Müşteri Hizmet'lerinden bu konuda gerçekten memnun kaldım.

Dosya Ekleri

• 20210531_133521.jpg
    20210531_133521.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 1.457
Son düzenleme:
Aynı gün eline mi ulaştı. Nasıl oldu bu? Sen nereye tam olarak nasıl bir yazı yazdın ekler misin buraya?
Gümrük işleri bittikten sonra 2-3 gün sonra elime ulaştı ilk olarak linkini eklediğim yerden sohbet seçeneğine tıklayıp uygun adımları uygulayıp yardım istedim zaten karşına çıkıyor sohbette, hangi ürünle sorun yaşadığın falan sonra o belirttiğim sohbette müşteri temsilcisine elinizde ürünüm var fakat nano alıcım yok bana bir tane ücretsiz olarak gönderir misiniz dedim sadece bir seferliğine kabul ettiler çünkü faturası yoktu ikinci el olarak almıştım. Gümrük ile ilgili yardım istiyorsan onda da yardım edebilirim yani ürün sana geldi ve gümrükteyse mesaj gelmesi lazım sana dolduracağın belge ile ilgili bir mesaj.

Gümrük işleri bittikten sonra 2-3 gün sonra elime ulaştı ilk olarak linkini eklediğim yerden sohbet seçeneğine tıklayıp uygun adımları uygulayıp yardım istedim zaten karşına çıkıyor sohbette, hangi ürünle sorun yaşadığın falan sonra o belirttiğim sohbette müşteri temsilcisine elinizde ürünüm var fakat nano alıcım yok bana bir tane ücretsiz olarak gönderir misiniz dedim sadece bir seferliğine kabul ettiler çünkü faturası yoktu ikinci el olarak almıştım. Gümrük ile ilgili yardım istiyorsan onda da yardım edebilirim yani ürün sana geldi ve gümrükteyse mesaj gelmesi lazım sana dolduracağın belge ile ilgili bir mesaj.

Ben direkt doğru şekilde kayıp ettim garantisi de yok yazdım olumsuz cevap verdi sonra dedim rica ediyim. Kabul etti ama ellerinde yokmuş. 4 haftaya gelicekmiş.

Ben direkt doğru şekilde kayıp ettim garantisi de yok yazdım olumsuz cevap verdi sonra dedim rica ediyim. Kabul etti ama ellerinde yokmuş. 4 haftaya gelicekmiş.
Zaten sadece 1 seferliğine hediye olarak veriyorlar sonrasında fatura istiyorlar garantisinin devam ettiğine dair, bir sorun yaşarsanız tekrar iletişime geçersiniz yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam ben de başvurdum,kabul edildi size yeni USB göndereceğiz dediler,benden bazı bilgiler alındı; isim,şehir,telefon numarası gibi...Daha sonra da konuştuğum temsilci sizi 2. destek birimimize aktardım dedi.

19 temmuzda müşteri hizmetleriyle konuştuktan sonra vergi numarasını sağlamanızı tavsiye ederim diye bir e-posta geldi.Fakat o günden beri herhangi bir iletişime bile geçmediler, e-postayı yanıtlayarak adamlara talebimin hangi aşamada olduğunu sordum ama 1 hafta olmasına rağmen geri dönüt almadım hala.

Sizde süreç nasıl işledi,Logitech USB'yi göndereceğiz dedikten sonra UPS kargodan Mail almak için yaklaşık kaç gün beklediniz?

Bir de 2nci destek birimi hakkında mesaj aldınız mı?
Teşekkürler

Geri
Yukarı