Logitech G G413 TKL SE alınır mı?

Hocam bir kere alırım bir daha almam dersen bütçeyi biraz artırman gerek ama sırf ucuzluğundan alacaksan alabilirsin
ALT
ORTA
YÜKSEK
ÇOK YÜKSEK
Gibi bir kalite karşılaştırması yaparsak orta-yüksek arasına koyardım
ekleyeyim iyi bir klavye arıyorsan bu fiyata kaçmaz yani 3000-4000 falan veremem dersen

Hocam bir kere alırım bir daha almam dersen bütçeyi biraz artırman gerek ama sırf ucuzluğundan alacaksan alabilirsin
ALT
ORTA
YÜKSEK
ÇOK YÜKSEK
Gibi bir kalite karşılaştırması yaparsak orta-yüksek arasına koyardım
ekleyeyim iyi bir klavye arıyorsan bu fiyata kaçmaz yani 3000-4000 falan veremem dersen
Maalesef aslında bu banda bu zamanda çıkamam ama iyi indirime girdiğinden dolayı alacağım sanırım.

Maalesef aslında bu banda bu zamanda çıkamam ama iyi indirime girdiğinden dolayı alacağım sanırım.

O banda çıkamazsan kesin almalısın. Bayağı ucuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
G413 karbon kullanıyorum. Özellikle gece sessizliğinde mekanik klavye sesi olmasın derseniz tercih edebilirsiniz. WASD tuşları soyuldu, bunun haricinde bir kusurunu görmedim. Işıklandırması, switchleri, malzeme olarak kaliteli bir ürün.

Switchleri iyi falan değil.
Kullandıkları tactile switchler düşük gecikmeli tıklama oranına ve anti-ghosting özelliğine sahip. Oldukça sessiz ve rahat basımı var. Dolgulu kablosu, üzerinde ki kullanılan sert materyal oldukça premium bir ürün. Özellikle bu rakam aralığında bakacak olursanız gayet alınabilecek nefis bir klavye.

Sosyal'in switch kalitesi savaşının ucu oldukça açık. Nesi iyi değil, mantıklı bir şekilde açıklarsanız kaynak göstererek sonradan bakacak kişiler faydalansınlar?

Kullandıkları tactile switchler düşük gecikmeli tıklama oranına ve anti-ghosting özelliğine sahip. Oldukça sessiz ve rahat basımı var. Dolgulu kablosu, üzerinde ki kullanılan sert materyal oldukça premium bir ürün. Özellikle bu rakam aralığında bakacak olursanız gayet alınabilecek nefis bir klavye.

Sosyal'in switch kalitesi savaşının ucu oldukça açık. Nesi iyi değil, mantıklı bir şekilde açıklarsanız kaynak göstererek sonradan bakacak kişiler faydalansınlar?
Hocam daha hiç kullanmadım, o yüzden hissiyatını bilmiyorum. Youtube'daki testlerde klavye sesi testindeki tuşlara basışları, çıkardığı sesler vesaire membran klavyeye benzer gibi geldi. Switch farkını hissedebiliyoruz değil mi? Aldım bu arada.

Tuş basım ömrü yüksek olsada, switch kolayca kırılabiliyor. Ayrıca garip switch tasarımı yüzünden kullanılan keycapslerde oldukça dandik. Basım hissiyatıda Jixian gibi en ucuz switchlerden farklı değil. GX switchler ise daha sağlam lakin hissiyat aynı. Logitech klavyeleri almanın pek bir mantığı yok kısaca.
Aynı fiyata Gateron ve Cherry varken yüzüne bile bakılmaz.

Geri
Yukarı