Logitech G PRO SuperLight vs G305

Neden acaba yani bir kısım övüyor bir kısım gömüyor ortasını hiç görmedim :D
Övenler genelde, Logitech olduğu için veya yayıncıların elinde olduğu için övüyor. Çoğunun donanımlara karşı bir şey bilmediklerinden emin olabilirim, veya üstte atılan markaları hiç duymamışlar.

Logitec'de switchler kötü, skatezler de öyle. Alıp öven yayıncılar bile överken ekliyorlar. Önce switch sonra skatez değiştirerek güzel oluyor diye. O işlemler garantiyi de bitiriyor zaten. Üstelik o kadar fare verip de bunlarla uğraşmak akıl karı değil bence.
Önerim Razer'ın optik anahtarlı farelerine bakmanız. Mekanik anahtarlardan üstünler. Mekaniklerdeki yüksek debounce delay ve çift tıklama gibi sorunlar yok optik anahtarlarda. Gerçekten uzun ömürlüler.

Superlight kullanan biri olarak söylüyorum şu an alınmaz çünkü fiyatını hak etmiyor kesinlikle bu fiyatta önermiyorum. Kötü bir fare değil iyi yani halen iyi ama fiyatını hak etmiyor. Aşağıdaki seçenekler daha iyi olur.

Claw tutuş için:

Palm tutuş için:

Superlight kullanan biri olarak söylüyorum şu an alınmaz çünkü fiyatını hak etmiyor kesinlikle bu fiyatta önermiyorum. Kötü bir fare değil iyi yani halen iyi ama fiyatını hak etmiyor. Aşağıdaki seçenekler daha iyi olur.

Claw tutuş için:

Palm tutuş için:
Önerilebilecek en iyileri bunlar bencede

Yeni konular

Geri
Yukarı