Logitech G PRO SuperLight vs G305

gucerege

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir G305 kullanıyorum, G PRO SuperLight geçmek istiyorum. Kullananlar G PRO SuperLight artı ve eksilerini anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fare dünyanın en kazık farelerinden biri.

G PRO X Superlight Omron 20M switch kullanmasından ötürü kötü ve fiyatını hak etmeyen bir mouse modelidir. Bütçeniz var ise Lamzu Atlantis, Viper V2 Pro veya DeathAdder V3 Pro modelleri daha iyi olur.

O fare dünyanın en kazık farelerinden biri.

G PRO X superlight Omron 20M Switch kullanmasından ötürü kötü ve fiyatını hak etmeyen bir mouse modelidir. Bütçeniz var ise Lamzu Atlantis, Viper V2 Pro veya DeathAdder V3 Pro modelleri daha iyi olur.

Bu fareleri deneyebileceğim bir yer var mı?

Yapısı güzel bir tek. Geriye kalanlar pek sağlam değil. Üstte gerekli şeyler söylenmiş. Ekstra olarak,
Pulsar bakılabilir.

Neden acaba yani bir kısım övüyor bir kısım gömüyor ortasını hiç görmedim :D
Övenler switchinin Omron 20M olduğunu bile bilmiyor çünkü, Logitech olduğu için övüyor.

Övenler switchinin Omron 20M olduğunu bile bilmiyor çünkü, Logitech olduğu için övüyor.
Aynı olay G300s/G102/G203 modellerinde de var, hocam. Onları önerenlerle çok uğraştık dün JakerT4 hocam ile. Etmedikleri laf kalmadı. En sonunda bizimle uğraşamayacaklarını anladılar geri çekildiler. Sırf Logitech diye övüp duruyorlar bu saçma fareleri.

Geri
Yukarı