Logitech g Pro X mikrofon ve ses sorunu

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 103
  • Görüntüleme 21B
Tamer hocam son bir şey daha sormak istiyorum. Sesimi nasıl hangi ayarı değiştirerek biraz daha tok-bass'lı yapabilirim acaba? Onu da gösterebilir misin? Gösterdiğin ayarları bozmayacak şekilde olursa sevinirim.

Hocam fikrim yok ama sanırım sağ üstte olan 3 ayarlarla oynarsanız ses tonu değişir(Blue voice yazan yerin altında). Onun dışında tek bir ayar değiştirilerek olacağını sanmıyorum yani ayarların birbirlerine uygun olması lazım.

Hocam fikrim yok ama sanırım sağ üstte olan 3 ayarlarla oynarsanız ses tonu değişir(Blue voice yazan yerin altında). Onun dışında tek bir ayar değiştirilerek olacağını sanmıyorum yani ayarların birbirlerine uygun olması lazım.
merhaba g pro x aldımda mikrofon ses düzeyi kendi kendine artıp azalıyo bi fikriniz varmı

Merhaba G PRO X aldımda mikrofon ses düzeyi kendi kendine artıp azalıyor bir fikriniz var mı?

Hem ana girişten yani yan ses ayarın olduğu yerde 100 olarak ayarlayın(yan sesi değil sadece mikrofon düzeyini 100 yapın) , daha sonra Blue voice yani detaylı ayarlarda üstteki ayarda 100 yapın düzelir.

Arkadaşlar bugün logitech g pro x aldım.Kulaklıkdan ses geliyor fakat mikrofonu çalışmıyor ve müzik açtığım zaman karşıya sesi gidiyor.

Arkadaşlar bugün logitech g pro x aldım.Kulaklıkdan ses geliyor fakat mikrofonu çalışmıyor ve müzik açtığım zaman karşıya sesi gidiyor.
Hocam bak bu konunun 1. sayfasından itibaren yorumları oku. Bir arkadaş ayarları atmıştı (resimlerini) ben o ayarlarını yaptım. Şimdi stüdyo mik. gibi oldu her şey harika.

Hocam bak bu konunun 1. sayfasından itibaren yorumları oku. Bir arkadaş ayarları atmıştı (resimlerini) ben o ayarlarını yaptım. Şimdi stüdyo mik. Gibi oldu her şey harika.

Konunun son mesajı 2021 ama ses Discord'da olduğu gibi mi gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı