Logitech G Pro X Superlight 2 ne zaman gelir?

Zymnax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yurt disinda tanitildi, satilmaya coktan baslandi bile. Ulkemizdeki satisi ne zaman baslar sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

G PRO'dan çok daha iyi buna bakabilirsin G PRO kasimsa gelecekmiş
Min 5K olur bir ikinci el ekran kartı parası hemen hemen

G PRO'dan çok daha iyi buna bakabilirsin G PRO kasimsa gelecekmiş
Min 5K olur bir ikinci el ekran kartı parası hemen hemen
Hocam zaten bir suru mouse'um var ancak ne yaparsam yapayim sirf sekli yuzunden Superlight'a geri donuyorum. O yuzden bekliyorum Superlight 2'yi

G PRO'dan çok daha iyi buna bakabilirsin G PRO kasimsa gelecekmiş.
Min 5K olur bir ikinci el ekran kartı parası hemen hemen.

Bu bilgi kesin tarih midir link alabilir miyiz?

Bu bilgi kesin tarih midir link alabilir miyiz?

Kral link zaten var bilgide kesin değil bence 5Kdan yüksek olur, çünkü Logitech 169 dolardan yurt dışında satiyor, zaten 169 dolar 4632₺ yapar. Vergimin %20 gelse 830₺ vergi gelir,min fiyat kabaca 5400₺ falan olur yani 5K altına Logitech G PRO Superlight 2 bekleme bence. Bu attığım mouse Logitech'den daha iyi daha hafif ama daha küçük. Aynı zamanda 4000Hz (0.25ms) {Logitech 2000Hz (0.5ms)} fiyatı da yatı yariya nereden baksan

Kral link zaten var bilgide kesin değil bence 5Kdan yüksek olur, çünkü Logitech 169 dolardan yurt dışında satiyor, zaten 169 dolar 4632₺ yapar. Vergimin %20 gelse 830₺ vergi gelir,min fiyat kabaca 5400₺ falan olur yani 5K altına Logitech G PRO Superlight 2 bekleme bence. Bu attığım mouse Logitech'den daha iyi daha hafif ama daha küçük. Aynı zamanda 4000Hz (0.25ms) {Logitech 2000Hz (0.5ms)} fiyatı da yatı yariya nereden baksan

Fiyat değil tarihin kesinliğini sormuştum söylediğiniz fareyi ön satışla sipariş verrdim denemek için gpx de alacağım teşekkürler yanıt için

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı