Logitech G PRO X Superlight sağ tıkı sertleşti

theoheris

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2-3 ay önce Vatan'dan Logitech G PRO X Superlight mouse aldım. 3-4 gün önce böyle sağ tıkı sert gibi olmaya başladı ve farklı bir tıklama sesi veriyor. Farenin tıklama yerini hafif kaldırıp geri oturtunca düzeliyor fakat tekrar geri oluyor. Sorum şu Logitech'e bu ürünü nasıl göndereceğim veya nasıl iletişime geçeceğim. İnternet sitelerinden teknik destek alıyorum fakat bir cevap alamadı.

Yani cevap vermek için cevap vermeyin, Vatan ile konuşmayı ben de biliyorum. Ben Logitech'e ulaşmaya çalışıyorum.

Vatan ile konuşmayı biliyorsanız neden konuşmuyorsunuz? Ürünü onlara iletin onlar Logitech'e ulaşır zaten. Ürün değişime uğrar büyük ihtimalle.

Vatan süreci uzatıyor kardeşim. Logitech ile iletişime geçince 1 haftada halloluyor. Vatan da öyle olmuyor.

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Tic. A. Ş.

Telefon: 08502770277

Adres: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 4. CAD. No: 1 Ümraniye 34775 İstanbul

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Tic. A. Ş.

Telefon: 08502770277

Adres: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 4. CAD. No: 1 Ümraniye 34775 İstanbul
Bakın, isteğim gayet basit. Logitech'in kendisiyle iletişime geçmek. Vatan ve Penta süreci uzatıyor. Aşağıya bir başka konunun linkini bırakayım oradan göz atın. Bana direkt Logiteche ulaşabileceğim bir adres lazım.

Bakın, isteğim gayet basit. Logitech'in kendisiyle iletişime geçmek. Vatan ve Penta süreci uzatıyor. Aşağıya bir başka konunun linkini bırakayım oradan göz atın. Bana direkt Logitech'e ulaşabileceğim bir adres lazım.

Penta Logitech Türkiye'nin tek distribütörü. Onun dışında Logitech'e ulaşamazsınız.

Penta Logitech Türkiye'nin tek distribütörü. Onun dışında Logitech'e ulaşamazsınız.
Evet biliyorum fakat forumda pentanın da bu süreci çok uzattığını okudum. Bazı arkadaşlar Logitech'e direkt ulaşabilmenin mümkün olduğunu yazmış. Bende bunun nasıl olduğunu öğrenmek için bu konuyu açtım.

Evet biliyorum fakat forumda pentanın da bu süreci çok uzattığını okudum. Bazı arkadaşlar Logitech'e direkt ulaşabilmenin mümkün olduğunu yazmış. Bende bunun nasıl olduğunu öğrenmek için bu konuyu açtım.

Araştırma yaptığımda pentadan başka seçenek göremedim hocam.

Geri
Yukarı