Logitech G PRO X Superlight vs Razer DeathAdder V2 Pro

Bütçe
1400

zetryx

Decapat
Daha fazla  
1600 liraya Logitech G PRO X superlight mı 1400 küsur Razer DeathAdder V2 Pro mu yoksa Razer Viper Ultimate mı tercih etmeliyim? Genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum.
Bir fare aldığımda uzun süre kullanmak istiyorum önce ki farem Razer DeathAdder Elite 6 yıl oldu fakat hala kullanabiliyorum sizce hangisini tercih etmeliyim?

Logitech'in switchleri kronik sorunlu. Alt skatezleri kötü. Geriye şekli ve sensörü kalıyor. Bir yayıncı bu fareyi överken bu yoruma sebep olan bir açıklamada bulunmuştu:
Fare çok güzel, switchler birkaç ay sonra bozuldu, internetten farklı marka uyumlu switch taktım (garanti gitti bu yapılanla). Skatezler kötüydü kaliteli skatez alıp değiştirdm. Fare harika ama.
Yorum sizin. Kronik sorunlu switch ve günümüze yakışmayan skatezle o fareyi yarı fiyatına satsalar almam.
Razer'ın optik anahtarı ve skatezi ondan çok iyi. Sensörü de iyi ama bu seviyedeki sensörlerde farkı anlayamayız.
Viper Ultimate ve Deathadder V2 Pro arasında ergonomi farkı var. Viper her iki ele de uygun. Palm tutuş da olur diğer tutuşlar için de. Deathadder ise sağ ele uygun ve daha çok palm için.

Yeni konular

Geri
Yukarı