Logitech G102 alınır mı?

Bütçe
170₺

Chomusuke

Kilopat
Selamlar, 3.5 yıllık Logitech M171 faremin önce orta topu sonra da sol tuşu tıklamamaya başladı. Bu nedenle yeni bir kablosuz fare arayışına girdim fakat fiyatlar acayip uçuk bir durumda. Aklımda Logitech M190 modelini almak var. Öte yandan G102 modelini gördüm ve acaba kablosuzun verdiği rahatlıktan feragat etmeme değer mi diye düşünüyorum. Fareden beklentilerim tıpkı M171'de olduğu gibi uzun ömürlü ve son ana kadar işlevini koruması. Fazla oyun oynayan biri değilim, kaliteli ve uzun ömürlü olsun yeterli. Sizce G102'yi M190'a tercih etmeli miyim? Bunun dışında Katar Pro öneriliyor ama klavyem de G203 olduğu için LightSync özelliğini kullanmak hoş olur diye düşünüyorum.

Selamlar, 3.5 yıllık Logitech M171 faremin önce orta topu sonra da sol tuşu tıklamamaya başladı. Bu nedenle yeni bir kablosuz fare arayışına girdim fakat fiyatlar acayip uçuk bir durumda. Aklımda Logitech M190 modelini almak var. Öte yandan G102 modelini gördüm ve acaba kablosuzun verdiği rahatlıktan feragat etmeme değer mi diye düşünüyorum. Fareden beklentilerim tıpkı M171'de olduğu gibi uzun ömürlü ve son ana kadar işlevini koruması. Fazla oyun oynayan biri değilim, kaliteli ve uzun ömürlü olsun yeterli. Sizce G102'yi M190'a tercih etmeli miyim? Bunun dışında Katar Pro öneriliyor ama klavyem de G203 olduğu için LightSync özelliğini kullanmak hoş olur diye düşünüyorum.
G102 kronik sıkıntılıymış diye duydum hocam.

Yaklaşık 1 yıldır G102 Lightsync kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım ve çok memnunum. F/P olarak kesinlikle tavsiye ederim. Prodigy versiyonunda çift tıklama sorunu var ondan uzak durun.
Alternatif olarak Corsair Katar Pro'yu da düşünebilirsiniz.

G102 kronik sıkıntılıymış diye duydum hocam.
Üstteki yorumdaki gibi ben de Lightsync versiyonunu kullanacağım, sanırım onda sorun yokmuş. Prodigy'lerle ilgili ben de okudum birkaç sorunlu yorum. Arkadaşımda da var 1 yıldır Lightsync ve bir sorunu yok şu anlık. İndirime girer mi acaba birkaç gün içinde? Çok zor oluyor şu anki faremle işlerimi yapmak.

Üstteki yorumdaki gibi ben de Lightsync versiyonunu kullanacağım, sanırım onda sorun yokmuş. Prodigy'lerle ilgili ben de okudum birkaç sorunlu yorum. Arkadaşımda da var 1 yıldır Lightsync ve bir sorunu yok şu anlık. İndirime girer mi acaba birkaç gün içinde? Çok zor oluyor şu anki faremle işlerimi yapmak.
Lightsync modelinin sensörü eski diyorlardı. Bu yüzden bir anda forumun favori listesinden düştü ve yerine Katar Pro girdi.

Bende aynı fareyi almayı düşünüyordum kronik sorunlu dediler. Rival 3 aldım. Ben aldığımda fiyatı 250TL idi şimdi ise 350 TL olmuş.

İndirime girer mi acaba birkaç gün içinde? Çok zor oluyor şu anki faremle işlerimi yapmak.

Hocam ihtiyacınız varsa çok gecikmeden alın derim. Amazon'da 197₺ fiyatı şu anda. İlerleyen zamanlarda her üründe olduğu gibi bunun da fiyatı yükselecektir. Bütçe varsa almak istenilen ürünleri ertelemeden almak lazım. Yarın aynı fiyata bulunamıyor ülkemizde maalesef.

Lightsync modelinin sensörü eski diyorlardı. Bu yüzden bir anda forumun favori listesinden düştü ve yerine Katar Pro girdi.
Evet sensörü 10 yıllık sensörmüş ama çok bir şey fark eder mi bilemedim. Günlük kullanıcı konumundayım şu an, arada bir oyun oynuyorum en fazla.

Bende aynı fareyi almayı düşünüyordum kronik sorunlu dediler. Rival 3 aldım. Ben aldığımda fiyatı 250TL idi şimdi ise 350 TL olmuş.

O fiyata çıkabilsem G305 almak istiyorum ama maalesef.
Hocam ihtiyacınız varsa düşünmeden alın. Amazon'da 197₺ fiyatı şu anda. İlerleyen zamanlarda her üründe olduğu gibi bunun da fiyatı yükselecektir. Bütçe varsa almak istenilen ürünleri ertelemeden almak lazım. Yarın aynı fiyata bulunamıyor ülkemizde maalesef.
Sanırım haklısınız ama birkaç gün önce 170'e düşünce fiyatı acaba dedim.

neden bir anda herkesin kafasına şapka geldi?

Evet sensörü 10 yıllık sensörmüş ama çok bir şey fark eder mi bilemedim. Günlük kullanıcı konumundayım şu an, arada bir oyun oynuyorum en fazla
Katar Pro 30 lira daha ucuza bulunabiliyorken onu almak daha mantıklı olur ama ekosistem isterim diyorsanız başka seçeneğiniz yok zaten.
neden bir anda herkesin kafasına şapka geldi

Yılbaşına özel yapmış olabilirler.

Katar Pro 30 lira daha ucuza bulunabiliyorken onu almak daha mantıklı olur ama ekosistem isterim diyorsanız başka seçeneğiniz yok zaten.
Hem ekosistem hem de Corsair ile bir sorun yaşarsam sonrası ne olur bilemediğimden, güvendiğim ve tecrübemin olduğu markada kalmak daha mantıklı geliyor. M171 beni sinir hastası etmeden sipariş vereyim en iyisi, tavsiyeleri için çok teşekkür ederim herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı