Logitech G102 Lightsync beyaz ve siyah renk farkı nedir?

Bütçe
250

Untethered

Hectopat
Yer
türkiye
Daha fazla  
Meslek
ısıtmak soğutma iklimlendirme
Selam arkadaşlar, G102 mouse almak istiyorum. Sorum şöyle olacak: Logitech G 102 lightsync, beyaz renk olanı 230 TL siyah renk olanı ise 180 TL beyaz olanında Hero™ 16K sensör yazıyor ve fiyatı 230 TL siyah olanının sensörü ile aynı mı? 180 TL olan mouse neden diğerine göre daha ucuz.

Cevabın için teşekkürler, ani dönüşlerde nasıl mouse kafayı yemiyordur değil mi?

200 IPS olduğu için öyle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama tutuş şekliniz de önemli. Bildiğim kadarıyla bu mouse palm grip için uygun değil. Claw ve fingertip için uygun. İsterseniz 220 IPS olan Aorus M.2'ye de bakabilirsiniz. Logitech olandan bir tık daha iyi. 10 TL'de daha ucuzmuş.

Gigabyte Aorus M2 RGB Gaming Mouse GM-AORUS-M2 | Trendyol

Son düzenleme:
G102 yerine G203 öneririm. Beyaz olan da siyah olanda 179 TL'ye denk geliyor.

LOGITECH G G203 Lightsync Oyuncu Mouse Beyaz Mouse (mediamarkt.com.tr)

LOGITECH Lightsync G203 910-005796 Gaming Mouse Siyah Mouse & Mouse Pad (mediamarkt.com.tr)

Siyah ile beyazın farkı da sadece görüntü. Sensör farkı yok. Prodigy modeli çift tıklama sorunluydu lightsync modelinde sensör yenilendi.
G102 ile G203 modellerinin tek farkı isim. Her şeyi aynı. Tek farkı Asya'da G203 diye tabir ediliyor bu kadar.

200 IPS olduğu için öyle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama tutuş şekliniz de önemli. Bildiğim kadarıyla bu mouse palm grip için uygun değil. Claw ve fingertip için uygun. İsterseniz 220 IPS olan Aorus M.2'ye de bakabilirsiniz. Logitech olandan bir tık daha iyi. 10 TL'de daha ucuzmuş.

Gigabyte Aorus M2 RGB Gaming Mouse GM-AORUS-M2 | Trendyol

Cevabın için teşekkürler, G203 aldım şimdi 4 sene önce G300S almıştım çok memnun kaldım yani gayet sağlam mouse.

Geri
Yukarı