Logitech G102 Prodigy vs Lightsync

Hayır, maalesef.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
G102 Lightsync modelini 2 yıl olacak sanırım, henüz bir sorunla karşılaşmadım. Prodigy de olan sorunlar yok. Ya da ben denk gelmedim.

Peki siz daha önce Prodigy kullanmış mıydınız hocam.
ya da faturaya ek olarak Razer Viper Mini RGB veya Razer DeathAdder V2 alabilirim ama neden bilmiyorum Razer mouseların görüntüsü hep bana çok ağır fareler gibi gelmiştir.

Maalasef. Sadece Prodigy modelinin kötü olduğunu biliyorum.

Teşekkürler şu an bende G102 kullanıyorum ama hangi modeli bilmiyorum yaklaşık 2.5 - 3 sene önce almıştım az öncek kutusunu kontrol ettim hangi model olduğunu öğrenmek için ama hiçbir şey yazmıyor sadece düz mavi kutu.
Teşekkürler şu an bende G102 kullanıyorum ama hangi modeli bilmiyorum yaklaşık 2.5 - 3 sene önce almıştım az öncek kutusunu kontrol ettim hangi model olduğunu öğrenmek için ama hiçbir şey yazmıyor sadece düz mavi kutu.

Halbuki tek yapmam gereken fareyi kaldırıp altına bakmakmış :D
Prodiy miş.

Ya da faturaya ek olarak Razer Viper Mini RGB veya Razer DeathAdder V2 alabilirim ama neden bilmiyorum Razer mouseların görüntüsü hep bana çok ağır fareler gibi gelmiştir.

G102 Lightsync iki modelden daha ağır bir mouse hocam. G102 Lightsync 160gram. Razer deathadder v2 83 gram, viper mini ise 61 gram.

Hocam Lightsync kullanıyorum G300sden geçtim ve gayet rahat Prodigy mouse da deneyimledim ama onda olan çoğu sorun çözülmüş daha iyi aydınlatma seçeneği ile karşımıza konulmuş rahatlıkla alabilirsiniz he bir de G102 ile G203 aynı mouse sadece Avrupa ve Asya pazarındaki isim değişiklikleri.

Hocam Lightsync kullanıyorum G300SDEN geçtim ve gayet rahat Prodigy mouse da deneyimledim ama onda olan çoğu sorun çözülmüş daha iyi aydınlatma seçeneği ile karşımıza konulmuş rahatlıkla alabilirsiniz he bir de G102 ile G203 aynı mouse sadece Avrupa ve Asya pazarındaki isim değişiklikleri.

Teşekkür ederim sipariş vereceğim ama sadece ağırlıkları aklıma takıldı aralarında neredeyse 2 kat ağırlık farkı var Prodigy ile Lightsync'nin.

Teşekkür ederim sipariş vereceğim ama sadece ağırlıkları aklıma takıldı aralarında neredeyse 2 kat ağırlık farkı var Prodigy ile Lightsync'nin.

Hocam eğer fareyi 360 derece çevirmiyicekseniz oyun oynarken rahatsız etmez hatta bana hafifliği bile rahatsızlık vermişti zaman içinde alıştım ki G300s ile G102'nin hiç alakası yok tasarım olarak sizde kısa sürede alışırsınız.

Hocam eğer fareyi 360 derece çevirmiyicekseniz oyun oynarken rahatsız etmez hatta bana hafifliği bile rahatsızlık vermişti zaman içinde alıştım ki G300s ile G102'nin hiç alakası yok tasarım olarak sizde kısa sürede alışırsınız.

Ara sırada oyun oynarken birden arkadan ateş eden düşmanlara 360 derece dönsemde doğru söylüyorsunuz 184 TL şu an fiyatı Amazon'da 30 TL indirim uygulayabiliyorum sanırım siparişi vereceğim teşekkürler ki aldım alışamadım diyelim Amazon'un iade süresi 1 aydı en kötü iade edip başka bir ürün alırım sağ olun hocam.

Ara sırada oyun oynarken birden arkadan ateş eden düşmanlara 360 derece dönsemde doğru söylüyorsunuz 184 TL şu an fiyatı Amazon'da 30 TL indirim uygulayabiliyorum sanırım siparişi vereceğim teşekkürler ki aldım alışamadım diyelim Amazon'un iade süresi 1 aydı en kötü iade edip başka bir ürün alırım sağ olun hocam.

İyi alışverişler :)

Geri
Yukarı