Logitech G102 Prodigy vs Lightsync

Teşekkürler ama Prodigy'de sipariş edebilirim hocam bütçem 300 TL oldu.

240 tlyede Prodigy söyleme imkanım doğdu hocam siz ne dersiniz? :D
Veya Rival 3'te olabilir.

Hocam Prodigy hatalı model Lightsync SE Prodigy'nin hatalarının düzelmiş modeli Lightsync daha mantıklı ama Rival 3 için bir şey diyemem internetten araştırabilirsiniz.

Hocam Prodigy hatalı model Lightsync SE Prodigy'nin hatalarının düzelmiş modeli Lightsync daha mantıklı ama Rival 3 için bir şey diyemem internetten araştırabilirsiniz.

Teşekkürler tekrardan.

Lightsync modelini sipariş ettim hocam dediğim gibi içime sinmesse boyut ve ağırlık bakimindan iade edip farkli bir ürün alırım.

Son düzenleme:
Teşekkürler Logitech'in kendi sitesini de kontrol edince 80 küsur gram olduğu yazıyor sağ olun hocam.

Hocam oncelikle hayırlı uğurlu olsun. Lightsync sanırsam eski bir sensör kulanılıyor.(düzeltimediyse.)

Benim bir arkadaşım Amazon'dan 184 TL'ye aldı bayağı kulandı sensörü eski ve çift tıklama sorunu başladı dedi.

Yanı şans diyebilirim bazılarını çift tıklama sorunl gelebilirken bazılaranı gelmıyor.

Ben 270 TL'ye Viper Mini aldım dun sipariş verdim

Geri
Yukarı