Logitech G213 alınır mı?

Bütçe
350

Efe Demircioğlu

Femtopat
Merhaba. Başlıkta da bahsettiğim gibi Logitech G213 almayı planlıyorum. Fakat bazı konularda alınmaz denilmiş. Fikirlerinizi merak ediyorum. Şu ana kadar G332 ve G203 aldım bunun üstüne G213 alıp 3'lü set yapmak istiyorum. Ve klavyenin mekanik olmamasını istiyorum. (Çok ses çıkartıyor bu zamana kadar laptop klavyesi kullandım.) Öneriniz var ise bütçem 350 TL'dir. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Tek sorun ömrünün biraz kısa olması. Onun dışında her mekanik klavye Switch'i ses çıkarmıyor.Örnek olarak red switch sessiz bir switch türü

Hocam bende şu an G332, G102 ve G213 kullanıyorum ben memnunum ancak forumda çok önerilmeyen bir klavye o yüzden başka modellere de bakabilirsiniz ancak bence alınabilir.

G213 bende de var, ama yedekte duruyor. Sıkıntılı klavye, ama bozulduğunda garanti süresince Logitech'e gönderip yeniletebilirsin. Ama tavsiye etmem.

Aslında mekanik klavye de olabilir. Yarın alacağım ve yeni bilgisayar alırken de kullanacağım bu ekipmanları. O yüzden kaliteli olmasını istiyorum. Söz sizde. He bir de şu var, Logitech klavye olursa sevinirim dediğim gibi diğer ekipmanlar Logitech.

Aslında mekanik klavye de olabilir. Yarın alacağım ve yeni bilgisayar alırken de kullanacağım bu ekipmanları. O yüzden kaliteli olmasını istiyorum. Söz sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı