Logitech G213 alınır mı?

muratkoc0

Centipat
Yer
İstanbul Sultangazi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel Core i5 12400F
Anakart : ASUS PRIME H610M-A
Ram : Kingston 8GB FURY Beast (2x)
Ekran Kartı : ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT
SSD : SAMSUNG 1TB 980 NVMe M.2 SSD
Kasa ve Güç Kaynağı : Rampage VOYAGER 750W 80+ BRONZE RGB ATX Mid
Tower Gaming Kasa
Merhaba.
Ben klavye alacağım ama desteklediği iştetim sistemlerinde Windows 11 yok.
Ki ben de Windows 11 kullanacak sorun olur mu?
Klavye Logitech G213.
IMG_20230623_170849.jpg
IMG_20230623_170849.jpg

Ben pek beğenmedim ayrıca çok yer kaplıyabilir biraz daha küçüklere bakın bence.
Uygulama veya driver ile halledebilirsiniz ama biraz şansa gibi başka Windows 11 destekleyen klavye yok mu aklınızda.

Klavye fena değil fiyatına alınabilir veya alınmaz yani fiyatına göre daha iyi alternatifler olabilir ama şahsen bileklik kısmı çok büyük çok aşırı kaba.
PC masasında laptop ve laptopun önüne falan koyulduğunda böyle düşünüldüğünde falan çok aşırı kaba geliyor bana göre benim kullanım senaryomda mesela . :)

Klavye fena değil fiyatına alınabilir veya alınmaz yani fiyatına göre daha iyi alternatifler olabilir ama şahsen bileklik kısmı çok büyük çok aşırı kaba.
PC masasında laptop ve laptopun önüne falan koyulduğunda böyle düşünüldüğünde falan çok aşırı kaba geliyor bana göre. :)

Bileklik kısmı dışındada çok büyük yer kaplıyor ve dediğiniz gibi çok kaba başkasına baksın bencede.

Ben pek beğenmedim ayrıca çok yer kaplıyabilir biraz daha küçüklere bakın bence.
Uygulama veya driver ile halledebilirsiniz ama biraz şansa gibi başka Windows 11 destekleyen klavye yok mu aklınızda.

Ben aktif olarak kullanıyorum tuş basmama sorunu falan yaşamadım 2 aydır kullanıyorum ayrıca sırf Logitech olduğu için alınır müşrerileriyle ilgileri olsun garanti kapsamı ilgileri olsun hem de kalitesi olsun alınır alırken kasada bile çok ön yargılıydım aldım kullanıyorum aşırı rahat klavye bilek desteğide rahat öyle kaba falan değil plastik malzemesi terleten malzemelerden değil deri olsa terletirdi klavyenin yazılımıda çok güzel her şey net stabil çalışıyor ben hiçbir kusur görmedim ışık efektleride yeterli.

Geri
Yukarı