Logitech G213 İade mi etmeli, değişim için mi beklemeli?

LAglace

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6600 8 GB | CPU: Ryzen 5 5600 | RAM: Crucial Ballistix 2x8 GB 3000 MHz | Anakart: Gigabyte B450M-S2H | SSD: Samsung NVMe 980 PRO 1 TB | ADATA SU800 128 GB | HDD: WD Caviar Blue 1 TB | Seagate 500 GB | PSU: EVGA 500W 80+ Bronze | Monitör: AOC 24G2U 23.8" 144 Hz 1ms - Acer KG221Q FreeSync 75 Hz 1ms | HyperX Cloud II Kulaklık | Logitech G203 Lightsync Mouse | Logitech G413 Klavye | Logitech G27 | Phanteks P400A DRGB White
Arkadaşlar merhaba, neredeyse 1 ay önce Amazon.com.tr üzerinden satın aldığım Logitech G213 klavyem ile ilgili hem deneyimimi paylaşayım dedim, hem de fikrinizi almak istiyorum. Klavye maalesef kronik sorunlu olarak geldi; birçok tuşu sert basmadığım sürece algılamıyor veya çift basıyor. Ben de bunun üzerine Logitech destekle mailleştim ve birkaç prosedür sonrası bana yeni bir klavye yollayabileceklerini fakat ellerinde Türkçe düzeninde klavye olmadığını söylediler. Yaklaşık 1 ay sonra tekrar stoklarının durumunu sormamı istediler. Ben de bunun üzerine hala iade etme hakkım bulunduğu için direkt Amazon'a iadeyi de düşündüm. Fakat şöyle bir şey var ki Logitech desteğe: "yeni göndereceğiniz klavyenin sorunsuz olma garantisi var mı?" diye sorduğumda: "mükemmel bir şekilde çalışan klavyeyi size göndereceğiz." dediler :D o yüzden çok arada kaldım, sizce beklemek mantıklı mı? Ama beklediğim takdirde iade hakkımı da kaybedeceğim, sonuçta o kadar para verdik. G213'ü çok beğendim, kronik sorunlu olmasa gerçekten çok keyifli bir klavye. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle doğada hiçbir şey mükemmel değildir klişesini yinelemek istiyorum. Değişim ve iade işlemi ise size ama ben olsam iade eder, başka yerden tekrar alırdım zira bir ay civarı beklemenin bence bir manası yok.

Ver geri yenisini al bende kullanıyorum gayet güzel bir klavye. Kronik sorun olacak kadar baba bir klavye değil 2021 teknolojisi ile fabrikasyon 1000'de 10 hatalı olması gayet kabul edilebilir bir durum.

Arkadaşlar merhaba, neredeyse 1 ay önce Amazon.com.tr üzerinden satın aldığım Logitech G213 klavyem ile ilgili hem deneyimimi paylaşayım dedim, hem de fikrinizi almak istiyorum. Klavye maalesef kronik sorunlu olarak geldi; birçok tuşu sert basmadığım sürece algılamıyor veya çift basıyor. Ben de bunun üzerine Logitech destekle mailleştim ve birkaç prosedür sonrası bana yeni bir klavye yollayabileceklerini fakat ellerinde Türkçe düzeninde klavye olmadığını söylediler. Yaklaşık 1 ay sonra tekrar stoklarının durumunu sormamı istediler. Ben de bunun üzerine hala iade etme hakkım bulunduğu için direkt Amazon'a iadeyi de düşündüm. Fakat şöyle bir şey var ki Logitech desteğe: "yeni göndereceğiniz klavyenin sorunsuz olma garantisi var mı?" diye sorduğumda: "mükemmel bir şekilde çalışan klavyeyi size göndereceğiz." dediler :D o yüzden çok arada kaldım, sizce beklemek mantıklı mı? Ama beklediğim takdirde iade hakkımı da kaybedeceğim, sonuçta o kadar para verdik. G213'ü çok beğendim, kronik sorunlu olmasa gerçekten çok keyifli bir klavye. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Amazondan alarak en mantıklı kararı vermişsiniz. Hemen iade. Paranız en erken ertesi gün hesabınıza yatar eğer satıcı Amazon ise. Bende G213 kullanıyorum bir problemi yok.

Hocam bir klavyeyi RGB'sine göre seçerek almak çok mantıksız ayrıca numpad tuşları çok gerekli bir şey değil ve klavyeyi ne için alıyorsunuz oyun için mi?

Oyun ve günlük kullanım için zaten halihazırda mekanik kullanan birisiyim ondan önce SteelSeries Apex RAW kullanıyordum arada fark hissetmedim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı