Logitech G213 Oyun Klavyesi nasıldır?

Benim deneme şansım oldu. Gerçekten çok güzel bir klavye. Membran olmasına rağmen basış hissi, kalitesi her şeyi güzel. Bu arada o fiyattan daha ucuza mekanik klavye arıyorsan, Trust GXT 890 öneririm.

Kendim kullanıyorum memnunum, ama ben indirimden 200TL 'ye almıştım. 320 lira gibi bir fiyat bence verilmez. Ama üstündeki multimedya tuşları muadillerine göre gayet işlev görüyor. Oyun oynamayacaksan çünkü G213 mekanik bir klavye değil, alınabilir.

Benim deneme şansım oldu. Gerçekten çok güzel bir klavye. Membran olmasına rağmen basış hissi, kalitesi her şeyi güzel. Bu arada o fiyattan daha ucuza mekanik klavye arıyorsan, Trust GXT 890 öneririm.

Pek beğenemedim o modeli. Fazla basit görünüyor. Ben de G213'ü denemiştim mağazada gerçekten güzeldi.
Kendim kullanıyorum memnunum, ama ben indirimden 200TL 'ye almıştım. 320 lira gibi bir fiyat bence verilmez. Ama üstündeki multimedya tuşları muadillerine göre gayet işlev görüyor. Oyun oynamayacaksan çünkü G213 mekanik bir klavye değil, alınabilir.

Microsoft klavyelerle oyun oynuyorum çocukluğumdan beri. G213 mekanik olmamasına rağmen ekstra yardımcı oluyor diye okudum, diğer 100-250 TL klavyelere göre. Mekanik muhabbeti bu saatten sonra tam pazarlama taktiği olarak kullanılıyor bana kalırsa. Tabi ilk gaming klavyemi alıp kullanacağım bakalım uzun kullanımda ne artısı var. Çeviri ve yazılı ödevler de çok fazla bende, yazım kalitesi olarak da iyiymiş baya G213.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı