Logitech G213 Prodigy alınır mı?

Bütçem kısıtlı olduğu için kötü bir mekanik yerine membran tercih ediyorum.
Herkese teşekkür ederim büyük ihtimal G213 alacağım 3 klavye arasında kalmıştım.
Mekanik istiyorsan önerebilirim.
K553, K552 ama metal ve floating keys var. K551 ise K552'nin numpadli hali.

Merhaba dün teslim aldım ancak bugün sol ctrl tuşu çalışmıyor. Bu problemi yaşayan da çok yaşamayan da bu yüzden iyi araştırın sanırım üretimle alakalı ben hespiburadadan aldım ancak orayı da karalamak istemem fakat reddit te vs bu problemi yaşayanları gördüm ve iade talebimi bugün oluşturdum

G213 ü araştırarak aldım. Gayet memnunum. Klavye hissiyatı mükemmel. Forumlarda yazanlara bakarak bu klavyeden vazgeçmeyin. Logitech garantisi diye birşey var. Uyduruk çakma Çin ürünlerin adamları forumları işgal etmiş. Bir kere membran alınacaksa 350 tl bandında bileklik destekli, yumuşak yazımı olan, rgb si mükemmel seçenek bence yok. Hyperx alloy core da iyi diye düşünüyorum. Ancak logitech güven veriyor insana. Aldım hayran kaldım. Yanına da g102 mouse süper takım oldu. Orta ve küçük el için bu mouse da mükemmel.

Şans işi, üreticinin bir suçu yoktur büyük ihtimal.
Merhaba dün teslim aldım ancak bugün sol ctrl tuşu çalışmıyor. Bu problemi yaşayan da çok yaşamayan da bu yüzden iyi araştırın sanırım üretimle alakalı ben hespiburadadan aldım ancak orayı da karalamak istemem fakat reddit te vs bu problemi yaşayanları gördüm ve iade talebimi bugün oluşturdum
*

Geri
Yukarı