Logitech G213'den G413'e geçilir mi?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Hayır, Logitech'in klavyeleri sağlam değil. Romer-G anahtarlar tamamen çöp. Şiddetle önermiyorum, sorun yaşarsınız.

Bu kadar arttırabilir misiniz bilmiyorum, ama bu klavyelere de göz atabilirsiniz. Ayrıca 0 klavye bilgisine göre anlattım, bilginiz varsa zaten anlarsınız ama garantiye alayım ben:

Yüksek sesli anahtarları var, Kailh Box White anahtarlar. Sorun olmayacaksa gayet kalitelidir. Pek sade de gözükmüyor ayrıca.

Bu da çok yüksek seslidir, Razer Green anahtarlar. Numpad'i olmaması ve clicky switch kullanması sorun olmayacaksa bu da alınabilir.

Bu optik tactile anahtarlar kullanıyor, iyidir. Tactile anahtarlar bastığınızda bir geri bildirim sağlar, sessizdir.

Bu linear anahtarlar kullanıyor, geri dönüş sağlamaz ve sessizdir.

Geçilmez, SteelSeries Apex 3 TKL yeni çıktı indirim falan olursa 400 TL'ye alınabileceğini düşünüyorum onu bekleyin.
Mekanik değil tabi.

Hayır, Logitech'in klavyeleri sağlam değil. Romer-G anahtarlar tamamen çöp. Şiddetle önermiyorum, sorun yaşarsınız.

Bu kadar arttırabilir misiniz bilmiyorum, ama bu klavyelere de göz atabilirsiniz. Ayrıca 0 klavye bilgisine göre anlattım, bilginiz varsa zaten anlarsınız ama garantiye alayım ben:

Yüksek sesli anahtarları var, Kailh Box White anahtarlar. Sorun olmayacaksa gayet kalitelidir. Pek sade de gözükmüyor ayrıca.

Bu da çok yüksek seslidir, Razer Green anahtarlar. Numpad'i olmaması ve clicky switch kullanması sorun olmayacaksa bu da alınabilir.

Bu optik tactile anahtarlar kullanıyor, iyidir. Tactile anahtarlar bastığınızda bir geri bildirim sağlar, sessizdir.

Bu linear anahtarlar kullanıyor, geri dönüş sağlamaz ve sessizdir.
Hocam açıkçası fiyatlar uçuk. Ama G413'ü hala çözemedim, alan çoğu kişi memnun olduğunu söylemiş. Satın alan kişilerin yorumlarını okudum. Aynı zamanda inceleme videosuna da baktım, kötü değil gibi.

Aslında bu G213'den de sorun yaşadığım söylenemez. Sadece kibar, üst seviye ve mekanik klavyeye geçme isteği var.

Son düzenleme:
Hocam açıkçası fiyatlar uçuk. Ama G413'ü hala çözemedim, alan çoğu kişi memnun olduğunu söylemiş. Satın alan kişilerin yorumlarını okudum. Aynı zamanda inceleme videosuna da baktım, kötü değil gibi.

Aslında bu G213'den de sorun yaşadığım söylenemez. Sadece kibar, üst seviye ve mekanik klavyeye geçme isteği var.
Bu yorumu şuan G43 ile atıyyorum. Mmemmnun olupp olmadığımı annlarsın hocam.

Logitech g910 Orion Spectrum kullandım 3 sene. Hiçbir sorunda yaşamadım. Romer-G sorun felan çıkarır diyenler genelleme yapmaya çalışmış ama öyle değil. Şuanda Asus rog Strix Flare ile yazıyorum mesela bu da baya sevdiğim bir klavye ama Logitech Klavye / Mouse'undan şaşmam. Eğer imkanım varsa alabiliyorsam düşünmem yani. Logitech g413'te kullandım fazlasıyla iyi bir klavye. Tek eksisi bilek desteği olmaması. Ben bilek desteğiyle alıştığım için ben onda zorlanmıştım. Ama arkadaşın yukarıda attığı TUF'u kesinlikle öneririm. Ya Logitech yada TUF'u tercih edin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı