Logitech G230 Nasıldır?

Bir iki tane memnun olan kişiye değil, çoğunluğa göre belirlenir burada. Kullanan çoğu kişi üründen memnun değil. Mikrofon cızırtılı, çok kırılgan bir yapısı var, fazla terletiyor ve üst kısımdan fazla baskı yapıyor. Ki zaten kaç senelik kulaklık. Dönemine göre iyi olabilir ama artık bir sürü ürün var. Takılıp kalmayın geçmişe. Gamecom 388 modelini öneririm ben.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
3 yıla yakın bir süredir kullanıyorum ürünü. 3-4 arkadaşıma ürünü önerdim ve onlar da aldılar, onlar da kulaklıktan memnunlar. Kullanan arkadaşlarımın hepsi memnun diyebilirim. Ancak bu ürünü 2 yıl önce aldırmıştım arkadaşlarıma. Daha farklı ürünler çıktığından günümüzde G230'u tercih etmezdim. Daha güncel ve kaliteli ürünler bulabilirsin.

Ben de kullanıyorum ve gayet memnunum. Daha ürünü kullanmadan diğer yorumları okuyup ''almayın, kalitesiz, pahalı, önerilmez'' gibi mesajlar yazıyorlar. Öncelikle ses kalitesi çok iyi olmasa da iyi. Mikrofonu güzel fakat bir kaç program için cızırtı yapıyor. Malzeme kalitesi ise oldukça iyi. Mesela kulaklığın boyutunu ayarladığımız yerin metal olması daha dayanıklı ve şık bir görüntüsü olmasını sağlamış. 5-6 Saat kulağımdan hiç çıkarmama rağmen ağrı yapmıyor. Yani kulağınız çok büyük değilse sorun çıkartmıyor. Kablosu ise gayet uzun sıkıntı çıkarmaz. Yani alınabilir bir ürün bana kalırsa.

Gerçekten bir bitmediniz arkadaş. Bir bakın piyasaya, ürünlere, yorumlarına. Kullananlar ne demiş, ne sorunlar yaşamış, ne kadar sıklıkla yaşamış. Şu an ki piyasada G230 alınabilecek bir model değil. Kaç yıllık kulaklık hala takılıp kalıyorsunuz eskiye. Bir bakın neler var neler yok. Bakmıyorsanız da gelip de insanları yanlış yönlendirmeyin.

Gerçekten bir bitmediniz arkadaş. Bir bakın piyasaya, ürünlere, yorumlarına. Kullananlar ne demiş, ne sorunlar yaşamış, ne kadar sıklıkla yaşamış. Şu an ki piyasada G230 alınabilecek bir model değil. Kaç yıllık kulaklık hala takılıp kalıyorsunuz eskiye. Bir bakın neler var neler yok. Bakmıyorsanız da gelip de insanları yanlış yönlendirmeyin.
Herkesin ne dediğine göre bizim ne diyeceğimiz mi değişecek? Zaten kulaklığı alalı 1.5 yıl oldu o zamana göre gayet iyidir. 7.1 ses kartı takılsa g430 olur. :)

Sen bu kulaklık için iyi diyorsun ama diğer bilmediğin bu model kullanan insanların %90'ı kötü diyor. Sen bu ürünü hala övmeye, hala önermeye ve hala "çok iyi" demeye devam mı edeceksin?

Kardeşim biz şuan için daha alınabilecek alternatifler var diyoruz. Fakat siz de kullanmadan yorumlara bakarak öyle anlatıyorsunuz ki sanki Kırtasiye'den alınmış 5 TL'lik kulaklık çıkarttınız ürünü.

Kırtasiye'den alınmış 5 TL'lik kulaklık çıkarttınız ürünü.
Dediğiniz ürünler için yorum yapmıyorum bile. Bu kadar anlatmaya değmez onlar zaten.
Kardeşim biz şuan için daha alınabilecek alternatifler var diyoruz.
Nerede diyorsun? Hangi mesajında var bu? Yazdığın o kadar cümlede bir tane bile bunu söylediğini görmedim bu konuda.
Fakat siz de kullanmadan yorumlara bakarak öyle anlatıyorsunuz ki
Kullanmadan diyorsunuz da, ben de "kullanan kişilerin" yorumlarına bakıyorum. Arada fark var mı?

Sen bu kulaklık için iyi diyorsun ama diğer bilmediğin bu model kullanan insanların %90'ı kötü diyor. Sen bu ürünü hala övmeye, hala önermeye ve hala "çok iyi" demeye devam mı edeceksin?
Ben çok iyi deyip övmedim o zamana göre gayet iyi dedim. Ses kartı takılsa beklenilenden daha iyi performans gösterir. Mikrofon kötü değil ayarlarını yapmadıktan sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı