Logitech G29 direksiyonda sürtünme olur mu?

ali55125

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda dediği gibi hafif sürtünme var diyor. Bu bütün direksiyonlarda mı vardır yoksa bu 2. el olduğu için mi? Eğer varsa ne yapmam gerekir? Yakında ben de 2. el alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dişli ve motor mekanizması var. Haliyle boştayken bir sürtünme olacak ve olmalı. Pedallardaki sertlikler de gerçekçilik hissi için kasıtlı yapılan bir şey. Bir arabanın freni gaz gibi yumuşak olmaz. Yumuşak olursa dandik setlerde olduğu gibi, gerçekçilikten uzak bir frenleme yaparsınız ve simülasyonlarda tekerleri kilitlersiniz sürekli. Debriyajın sertliği de aynı mantık. Gerçekte onun da bir sertliği ve itme eğilimi olur. Cihazda anlatılanlar sorun değil kısacası.

Selam,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda dediği gibi hafif sürtünme var diyor. Bu bütün direksiyonlarda mı vardır yoksa bu 2. el olduğu için mi? Eğer varsa ne yapmam gerekir? Yakında ben de 2. el alacağım.
Almadan önce denersiniz sıkıntı olursa almazsınız sonuçta almak zorunda değilsiniz

Gear Drive sistem kullandığından dolayı sürtünme olması çok normal. Dişli sistem kullanan direksiyonlarda bu hafif sürtünmeyi yaşarsınız. 2. el olarak Logitech G29 yerine Thrustmaster T150RS Pro daha mantıklı olur.

Son düzenleme:
Gear Drive sistem kullandığından dolayı sürtünme olması çok normal. Dişli sistem kullanan sistemlerde bu hafif sürtünmeyi yaşarsınız. 2. el olarak Logitech G29 yerine Thrustmaster T150RS Pro daha mantıklı olur.

Elimde 7000 TL var onu alamam maalesef shifter ile birlikte alacağım

Gear Drive sistem kullandığından dolayı sürtünme olması çok normal. Dişli sistem kullanan direksiyonlarda bu hafif sürtünmeyi yaşarsınız. 2. el olarak Logitech G29 yerine Thrustmaster T150RS Pro daha mantıklı olur.

Peki G29'u önerir misiniz mesela

1692304250687.png

Mavi boyası akmış bir sorun olur mu? Derisi falan yıpranmışmı ?

Son düzenleme:
Güzel bir giriş seviyesi ürünü. Bundan düşükleri ben değerlendirmem bile o derece diyeyim. Bunu da uzun soluklu kullanmayacaksınız zaten. Eğer bu iş size tutku olacaksa, kısa sürede kayışlı ya da direkt drive sistemlere geçersiniz. Beklentiye de bağlı. Geçici hevesse satar bir daha almazsınız o da bir ihtimal.

Güzel bir giriş seviyesi ürünü. Bundan düşükleri ben değerlendirmem bile o derece diyeyim. Bunu da uzun soluklu kullanmayacaksınız zaten. Eğer bu iş size tutku olacaksa, kısa sürede kayışlı ya da direkt Drive sistemlere geçersiniz. Beklentiye de bağlı. Geçici hevesse satar bir daha almazsınız o da bir ihtimal.

Merak etmeyin bu konuda ilmi var. Sizce bir sorunu var mıdır kozmetik olarak elimde kalmaz değil mi?

Geri
Yukarı