Logitech G300s vs Bloody W60

luckluckii

Hectopat
2016'da bir Bloody fare satın aldım ve hala kullanıyorum. Normal kullanımda herhangi bir sorun yok, ancak oyun oynarken sağ tıklama tuşunda takılma yapıyor. Yeni farelere bakıyorum, fiyat açısından Logitech G300 iyi gibi görünüyor. Ancak tekrar Bloody markasına yönelmek konusunda tereddüt ediyorum. Şu an kullandığım fare modeli V8 veya V9.

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG keris bakabilirsin hocam teknik olarak içindeki devreye zarar gelmediği sürece lehimsiz Switch değişme özelliğinden dolayı oldukça uzun süreler kullanılabilir.

ROG keris bakabilirsin hocam teknik olarak içindeki devreye zarar gelmediği sürece lehimsiz Switch değişme özelliğinden dolayı oldukça uzun süreler kullanılabilir.
Bloody aldim bile. Cok buyuk ve agir olmasi haricinde bir sikayetim yok memnunum. Bloody severim ama niye bukadar buyuk fare yapiyor anlayamiyorum V8 de boyleydi. W60 daha buyuk bundan.

Bloody aldim bile. Cok buyuk ve agir olmasi haricinde bir sikayetim yok memnunum. Bloody severim ama niye bu kadar buyuk fare yapiyor anlayamiyorum V8 de boyleydi. W60 daha buyuk bundan.

Alırken sitesinden ölçülerine bakacaktın hocam sendeki fare ile ölçülerini karşılaştırınca bir fikir edinmiş olurdun.

Hayırlı olsun hocam sağlıkla kullanın.

Geri
Yukarı