İnceleme Logitech G305 2022

Logitech fareye SteelSeries Rival 710'dan geçiş yaptım. Bildiğiniz gibi biz bilgisayar kullanıcıları ve oyun oynayan insanlar olarak bu kablo çokluğu, pisliği inanılmaz rahatsız edici kasam masaüstünde kurulu olan biri olarak kasama takılması oyunlarda beni engellemesi çok rahatsız ediciydi. Bende oturdum günlerce orta halli bir mouse bakayım dedim ve karşıma Logitech G305 lightspeed, SteelSeries Rival 3 Wireless ve Corsair Katar Pro Wireless çıktı. Rival 710'u 2 sene kullanmış biri olarak kablosu dışında hiçbir sıkıntım yoktu ve çok memnundum üstü deforme oldu parmak izlerim çıkmıştı. Bu 3 beğendiğim mouse arasında en pahalı olan Logitech G305 gönlüm ondaydı Amazon festivali sayesinde 429 TL gibi bir fiyata Amazon güvencesiyle aldım. G305 hakkında konuşmaya gelirsek gerçekten tepkime süresi inanılmaz bana Rival 710 ile arasında bir fark göremedim çok memnun kaldım. Bir Duracell pil içinde geldi ve taktım PC açılmadan direk bağlanıyor. Kopma, takılma problemi hiç yaşamadım. Ben siyah modelini aldım ve güzel duruyor. Ürünü aldıktan sonra AliExpress'ten griptape istedim oda Türkiye gümrükte şansıma çabuk gelirse tadından yenmez. Almak isteyen arkadaşlar düşünmeden Wireless mouse a geçsinler oyunlarda inanılmaz rahat ettiriyor inanılmaz bir rahatlık. Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olurum yorumlarda.

Değil, masanın üstünde. C

Çözüm bulabildiniz mi?

Elinize sağlık. Benim de deneyip oldukça konforlu bulduğum bir Mouse'du. 2022 versiyonun normalden farkı nedir?

Öncelikle teşekkür ederim. Ne yazık ki ülkemizde bununla ilgili bir inceleme bulamadım alırken ama sensörleri belki daha geliştirilmiştir lightspeed olarak satılıyor çünkü biliyorsunuz düşük gecikme belki ondandır çünkü wireless mouse a göre gerçekten çok iyi. Amazon'dan aldım pişman olursam diye iade ederim diye ama sıfır pişmanlık. Tek kötü yanı çok düz rbg yok ama griptape ile daha güzel durucaktır.

Geri
Yukarı