Logitech G305 alınır mı?

Bütçe
1000 TL altı
Bilinmesi gereken yüzde kaçlık dilimde olduğunuz. Azınlık olduğunuza eminim reddit ya da benzeri forumlardaki raporlara baktığımda.Scroll sorununu fark etmeme olasılığını dışarda tutarak.
Fark etmemem mümkün değil. Ayrıca ben bir şey merak ettim bendeki Viper mini Vatan'da satılan Viper Mini'lerden farklı. Vatandakiler daha grimsi ve malzeme kalitesi daha iyi. Bendekilerin skatezleri falan daha küçük çakma değil kesinlikle ona eminim ancak bendeki 1. Versiyon falan olabilir mi?

Razer synapse de tanıyorsa fare çakma değildir zaten benim bildiğim. Birden fazla versiyonu var mı bilgim yok ama iki farklı üretim yeri olan viper miniler vardı biri tayvan biri çin. Sen orjinal olduğunu söylemesen iyi kopya derdim sorunsuz çalıştığı için çünkü gördüğüm tüm sorunlular orjinaldi.

Razer synapse de tanıyorsa fare çakma değildir zaten benim bildiğim. Birden fazla versiyonu var mı bilgim yok ama iki farklı üretim yeri olan viper miniler vardı biri tayvan biri çin. Sen orjinal olduğunu söylemesen iyi kopya derdim sorunsuz çalıştığı için çünkü gördüğüm tüm sorunlular orjinaldi.
Çakma olsa nasıl düzgün çalışsın? Dediğiniz gibi üretildiği yerden olabilir o zaman.

Geri
Yukarı