Logitech G305 alınır mı?

Bütçe
1000 TL

Laune

Centipat
Daha fazla  
Gaming gen üzerinde 883 TL gibi bir fiyat bandı var. Sizce fiyatını hak ediyor mu yoksa 100 TL daha fazla verip Legion M600s düşünülebilir mi?

Fiyatını hak etmiyor. Alınmaz. M600S zaten en iyi seçenek. Elinize uyarsa onu alın. Alternatifler:

Fiyatını hak etmiyor. Alınmaz. M600S zaten en iyi seçenek. Elinize uyarsa onu alın. Alternatifler:
Hocam bu arkadaş ağır G305 karşıtı her konusu açıldığında G305 kötüler. G305 satış rekorları kırmış güzel bir mouse’dur. Ben yıllardır kullanıyorum. Yazılım, malzeme kalitesi, tepkime süreleri oldukça güzel. Almamak için bir sebep yok.

Hocam bu arkadaş ağır G305 karşıtı her konusu açıldığında G305 kötüler. G305 satış rekorları kırmış güzel bir mouse’dur. Ben yıllardır kullanıyorum. Yazılım, malzeme kalitesi, tepkime süreleri oldukça güzel. Almamak için bir sebep yok.
Aynen dostum. Sen de benim karşıtımsın gibi gözüküyor 😃 En ufak bilgin yok mouse hakkında. Üstünkörü konuşma. Her fazla satan ürün iyi mi sanıyorsun? Gel kıyaslayalım:

G305'in sensörü:

Hero 12K400IPS40G12K

M600S:

PMW3370400IPS50G19K

G305'de daha kötü bir skatez, daha kötü switch'ler, daha ağır olması ve malzeme kalitesi daha kötü. Pilli olmasının da bir eksisi var. Mouse'un kendine göre de malzeme kalitesi kötü zaten nasıl iyi diyebiliyorsun? Adamlar bu fiyata göre bir sensör seçip gerisini ucuz ne bulabildiyse koymuş.

Aynen dostum. Sen de benim karşıtımsın gibi gözüküyor 😃 En ufak bilgin yok mouse hakkında. Üstünkörü konuşma. Her fazla satan ürün iyi mi sanıyorsun? Gel kıyaslayalım:

G305'in sensörü:

Hero 12K400IPS40G12K

M600S:

PMW3370400IPS50G19K

G305'de daha kötü bir skatez, daha kötü switch'ler, daha ağır olması ve malzeme kalitesi daha kötü. Pilli olmasının da bir eksisi var. Mouse'un kendine göre de malzeme kalitesi kötü zaten nasıl iyi diyebiliyorsun? Adamlar bu fiyata göre bir sensör seçip gerisini ucuz ne bulabildiyse koymuş.
Bu attığın fare ne kadar zamandır piyasada da kendini her anlamda kanıtlamış logitech ile kıyaslıyorsun ? Yıllardır kullanan kullanıcı yorumu var mı ?

Bu attığın fare ne kadar zamandır piyasada da kendini her anlamda kanıtlamış logitech ile kıyaslıyorsun ? Yıllardır kullanan kullanıcı yorumu var mı ?
Markaya göre karar veren birinden gelecek maksimum yanıt bu olmalıydı zaten. Git o zaman DA V2 X ile kıyasla. Sensör dışında bir artısı yok mouse'un. Dediğim gibi bir sensör koymuşlar gerisi boş.

Ayrıca bak bakalım G305 kendini nasıl kanıtlamış:

Sadece Technopat'ta açılmış bazı konular bunlar.

Markaya göre karar veren birinden gelecek maksimum yanıt bu olmalıydı zaten. Git o zaman da V2 X ile kıyasla. Sensör dışında bir artısı yok farenin. Dediğim gibi bir sensör koymuşlar gerisi boş.

Ayrıca bak bakalım G305 kendini nasıl kanıtlamış:

Sadece Technopat'ta açılmış bazı konular bunlar.

Dostum her elektronik eşyada sıkıntı yaşayabilirsin. Ben 2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Birçok kaliteli ürünlere açılmış böyle konular mevcut. Madem araştırıyorsun, iyi yazılmış kullanıcı yorumlarını da at.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum her elektronik eşyada sıkıntı yaşayabilirsin. Ben 2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Birçok kaliteli ürünlere açılmış böyle konular mevcut. Madem araştırıyorsun, iyi yazılmış kullanıcı yorumlarını da at. Tabii at gözlüğünü çıkartabilirsen.

Sen kullanıcı yorumuna, inceleme videolarına bakıyorsun ben hem teknik özelliklerine hem de sorunlarına bakıyorum. İşine gelmeyince konuşuyorsun. Kanıt sunmuyorsun, kaynak sunmuyorsun ve söylediğin her şey dayanaksız. Sen sorun yaşamadın diye kimse sorun yaşamıyor mu sanıyorsun? Yaşın küçük belli ki üslubunu da koruyamadın 😃 Sadece iyi yorumlara bakarak kendini kandırmaya devam et. Alıcı yazılanlara bakıp doğru kararı verir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatını hak etmiyor. Alınmaz. M600s zaten en iyi seçenek. Elinize uyarsa onu alın. Alternatifler:

Hocam aklımda Raze Basilisk de var sence M600s mi yoksa Basilisk mi elim 18/8.5

Yeni konular

Geri
Yukarı