Logitech G435 sesinde kopmalar oluyor

Violence

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, Logitech G435 Wireless kullaklığım var ama sürekli ses kesilme sorunu ile karşı karşıyayım. Bir yolunu bulamadım. BIOS güncel, sürücüler güncel ama bulamadım bir yolunu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Anakartım: ASUS ROG STRIX B550-F Gaming.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Bluetooth kulaklık vardı müzik kulaklığı oda sürekli kesilmeler yapıyordu garantiye durumu anlattım onlarda test etti ve arızalı ürün çıktı ve değişim oldu ve değişimden sonra bir daha öyle bir sorun yaşamadım kulaklıkta sorun olabilir.

Bende de Bluetooth kulaklık vardı müzik kulaklığı oda sürekli kesilmeler yapıyordu garantiye durumu anlattım onlarda test etti ve arızalı ürün çıktı ve değişim oldu ve değişimden sonra bir daha öyle bir sorun yaşamadım kulaklıkta sorun olabilir.

Hmm anladım ama sürekli olmuyor ya 4 5 saat kullandıktan sonra. 7 8 aydır kullanıyorum.

Bende de var aynı sorun. Kulaklığı 14 aydır kullanıyorum.

Eğer USB alıcısı PC'nin arkasından takılı ise ön USB portlarından takmayı deneyin. Saçma geliyor belki ama aradaki bir kaç cm mesafe kopmanın önüne geçti bende.

Eğer hali hazırda ön portu kullanıyorsanız bu durumda başka önerebileceğim bir şey yok maalesef. Kronik bir sorunu olabilir bu kulaklığın. Başlarda bu sorunu çok yaşarken artık yaşamamaya başladım ben.

Bende de evde sorun yoktu dışarıda belirli yerlerde ses kesilip gidiyordu.

Hmm anladım.

Bende de var aynı sorun. Kulaklığı 14 aydır kullanıyorum.

Eğer USB alıcısı PC'nin arkasından takılı ise ön USB portlarından takmayı deneyin. Saçma geliyor belki ama aradaki birkaç cm mesafe kopmanın önüne geçti bende.

Eğer halihazırda ön portu kullanıyorsanız bu durumda başka önerebileceğim bir şey yok maalesef. Kronik bir sorunu olabilir bu kulaklığın. Başlarda bu sorunu çok yaşarken artık yaşamamaya başladım ben.

Anladım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı