Elektronik Logitech G502 Hero 749 TL!

Hocam size o gün açtığınız konuda da söyledim G502 Hero ağır bir mouse. Bende var sağlam ve sorunsuz çalışıyor ama ağır. Kablosuza geçtiğim için kullanmıyorum yedekte duruyor. Logitech G X Pro superlight modeline geçtim, eskiden sanki tır direksiyonu çeviriyormuşum dedim. İtopya'da indirim de vardı o gün 1600 TL idi yanlış hatırlamıyorsam indirim bitmiş şimdi. O gün forumda benden başka insanlar da size bu mouse önermişti dinleyip dinlememek size kalmış ancak bana göre büyük bir fırsatı teptiniz. Şu an 1747 TL fiyat etkietiyle en uygun Vatan'da gördüm ben Amazona baktım stok kalmamış. Estetikten daha çok performans önceliğiniz olmalı bence ama siz bilirsiniz.
Yani zaten hemen almayacaktım ilerisi için düşünmüştüm 1-2 ay sonra. Razer Deathadder V2 Pro var o da hoşuma gitti.

Yani zaten hemen almayacaktım ilerisi için düşünmüştüm 1-2 ay sonra.
Ha anladım hocam. Onu belirtseydiniz keşke 😅 belirttiyseniz de ben görmemişim ozaman kusura bakmayın. İndirim olur yine bence takip edin hepsiburada itopya vs sitelere bakın radarınızda olsun mouse. Superlight a geçtikten sonra G502 hero ile arasındaki ağırlık farkını size anlatamam o hissi yaşayarak anlarsınız anca

Ha anladım hocam. Onu belirtseydiniz keşke 😅 belirttiyseniz de ben görmemişim ozaman kusura bakmayın. İndirim olur yine bence takip edin hepsiburada itopya vs sitelere bakın radarınızda olsun mouse. Superlight a geçtikten sonra G502 hero ile arasındaki ağırlık farkını size anlatamam o hissi yaşayarak anlarsınız anca
Zaten bir de deforme mevzusu varmış üründe. Vazgeçtim bu kadar para veriyoruz sonuçta. Razer Deathadder V2 Pro hakkında bir yorumun var mıdır?

Basilisk v2 kullanıyorum. Synapse uygulaması çok kötü. Yıllar önce logitech g300 kullanırken uygulamasıyla dans ederdim (makro vs.) Razer'in uygulaması ise hiç anlaşılır değil.
Bence sen ayar yapamamışsın ezbere Synapse programını kötülüyosun. Ben de gayet stabil çalışıyor macro.

Konudaki diğer yorumlarıma da bakabilirsiniz. Ezbere bir şey kötülediğim yok. Kolay kullanılabilirlik açısında (bana göre) Logitech uygulamasının yanına yaklaşamaz.

Razer hantal her konuda Logitech aperatif gibi hızlı ve kullanışlı G300s kullananlar gelmiş yorum yapıyor kafayı yiyeceğim yüksek modellerini kullanın Logitech mouselarda anlarsınız G502 de kendi fikrim hantal olabilir ağırlık olarak ama benim elim büyük ve mouse gerçekten çok güzel duruyor zaten en çok satan model diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı