Elektronik Logitech G502 Hero 749 TL!

10 yıldır G402'im ilk günkü gibi duruyor 😀 benim elim büyük diyorsan 402 tavsiye ederim.

Hocam G903 ve superlight X kullanıyorum :D G900 ile başlayan maceramda daha hiçbir mouse kullanamadım adamlar harbiden benim için mouse yapmışlar sanki düşün G900 hala duruyor ama G903 olan üst modeline geçtim tasarım aynı sensör ve batarya durumu çok artmış ama 2 hafta giden bataryamı olur :D

Hocam G903 ve superlight X kullanıyorum :D G900 ile başlayan maceramda daha hiçbir mouse kullanamadım adamlar harbiden benim için mouse yapmışlar sanki düşün G900 hala duruyor ama G903 olan üst modeline geçtim tasarım aynı sensör ve batarya durumu çok artmış ama 2 hafta giden bataryamı olur :D
Aynısını bende G402de yaşadım. Sanki elimin ölçülerini alıp üretmişler ama ben cesaret edip henüz değişime gitmedim :D Emektar ile yola devam...

Ben G402 kullanıyorum o bile aşırı ağır bence.

Razer hantal her konuda Logitech aperatif gibi hızlı ve kullanışlı G300s kullananlar gelmiş yorum yapıyor kafayı yiyeceğim yüksek modellerini kullanın Logitech mouselarda anlarsınız G502 de kendi fikrim hantal olabilir ağırlık olarak ama benim elim büyük ve mouse gerçekten çok güzel duruyor zaten en çok satan model diye biliyorum.
Şimdi ben anlamadım, sen benim söylediğimden ne anladın ? Logitech mouselarını kötülemedim, ki kötüleyebilirim de, g300s kullananlar logitech'e yorum yapamıyor mu ?Razer yazılımının logitech yazılımından daha karmaşık olduğundan bahsettim.

Zaten bir de deforme mevzusu varmış üründe. Vazgeçtim bu kadar para veriyoruz sonuçta. Razer Deathadder V2 Pro hakkında bir yorumun var mıdır?
Deforme sorunu? 😅 Hocam Logitech den bahsediyoruz G502 hero modelini bir senedir yoğun bir şekilde kullandım hala ilk günkü gibi mouse resmen. Superlight ı da bir aydır yoğun şekilde kullanıyorum. Size iyi forumlar umarım kafanıza göre bi mouse bulursunuz

Deforme sorunu? 😅 Hocam Logitech den bahsediyoruz G502 hero modelini bir senedir yoğun bir şekilde kullandım hala ilk günkü gibi mouse resmen. Superlight ı da bir aydır yoğun şekilde kullanıyorum. Size iyi forumlar umarım kafanıza göre bi mouse bulursunuz
Hocam yukarı doğru çıkarsanız bir arkadaş öyle demişti. Bilmiyorum ya ben yine de g502 lightspeed düşünüyorum. Ağırlık dışında bir problemi var mıdır?

Şimdi ben anlamadım, sen benim söylediğimden ne anladın? Logitech mouselarını kötülemedim, ki kötüleyebilirim de, G300s kullananlar Logitech'e yorum yapamıyor mu? Razer yazılımının Logitech yazılımından daha karmaşık olduğundan bahsettim.

Hocam cevap verdim ama size değil genel bir söylemdi benimki çoğu insan böyle. G300s kullanan insanın bir markanın tüm modellerini kullanmadan yorum yapması saçma sadece bunu belirttim yoksa herkes eşittir herkesin bir kendi fikrine saygım sonsuzdur.

Deforme sorunu? 😅 hocam Logitech'den bahsediyoruz G502 Hero modelini bir senedir yoğun bir şekilde kullandım hala ilk günkü gibi mouse resmen. Superlight ı da bir aydır yoğun şekilde kullanıyorum. Size iyi sosyaller umarım kafanıza göre bir mouse bulursunuz.

Hocam ben 5 yıl kullandım G900 neredeyse ilk günkü gibi bu insanlara aldırış etmemeye bağışıklık kazanmak lazım :D

Hocam cevap verdim ama size değil genel bir söylemdi benimki çoğu insan böyle. G300s kullanan insanın bir markanın tüm modellerini kullanmadan yorum yapması saçma sadece bunu belirttim yoksa herkes eşittir herkesin bir kendi fikrine saygım sonsuzdur.

Hocam ben 5 yıl kullandım G900 neredeyse ilk günkü gibi bu insanlara aldırış etmemeye bağışıklık kazanmak lazım :D
Sonuna kadar katılıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı