Logitech G502 Hero KDA vs SteelSeries Aerox 3

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
İkisi arasında kaldım. Logitech şu anda vatan da 1500TL indirimde Aerox da vatan da indirimde 1200TL hangisi daha iyidir?

Arasında kaldıgım sorun SteelSeries'in kablosu çıkabiliyor hernhangi bir kablo arızasında değiştirebileceğim lakin aynısı Logitech için geçerli değil.

Hiçbiri. Bir de G502, Aerox 3'e kıyasla bayağı bir büyük mouse. Mouse seçimlerinizi neye göre yapıyorsunuz?

Elime uyumuna ve diğer ekipmanların uyumuna göre. Üstelik beyaz alacağım ve fazla bir secenek yok Glorious Model O düşünmüyorum görünüşünü pek sevmiyorum. G502 elime tam uydu lakin Aerox 3 ise rahat oldu o yüzden arada kaldım.

Hiçbiri. Bir de G502, Aerox 3'e kıyasla bayağı bir büyük mouse. Mouse seçimlerinizi neye göre yapıyorsunuz?

Bir de Dragonfly, VGN, VXE gibi fareleri seçmememin sebebi aşırı sade ve kablosuz olmaları. Kullanmaycağım bir özellikli mouse almak istemem. Bir de dediğim gibi aşırı sade ve RGB yok. RGB manyağı değilim ama ufakta olsa RGB isterim.

Elime uyumuna ve diğer ekipmanların uyumuna göre. Üstelik beyaz alacağım ve fazla bir secenek yok Glorious Model O düşünmüyorum görünüşünü pek sevmiyorum. G502 elime tam uydu lakin Aerox 3 ise rahat oldu o yüzden arada kaldım.
Bir de Dragonfly, VGN, VXE gibi fareleri seçmememin sebebi aşırı sade ve kablosuz olmaları. Kullanmaycağım bir özellikli mouse almak istemem. Bir de dediğim gibi aşırı sade ve RGB yok. RGB manyağı değilim ama ufakta olsa RGB isterim.

Buna bakabilirsiniz beğenirseniz. Bir de atacağım siteden elinize uyan bir mousela almayı düşündüğünüz mouseun boyut/şeklini karşılaştırabilirsiniz. M42'de mesela kutudan arka tarafını değiştirme aparatı çıkıyor. Değiştirirseniz ise Aerox 3 ile birebir aynı shape oluyor.

Onun dışında iki mouse arasından Aerox 3. 502 çok hantal.

,

Buna bakabilirsiniz beğenirseniz. Bir de atacağım siteden elinize uyan bir fareyle almayı düşündüğünüz farenin boyut/şeklini karşılaştırabilirsiniz. M42'de mesela kutudan arka tarafını değiştirme aparatı çıkıyor. Değiştirirseniz ise Aerox 3 ile birebir aynı shape oluyor.

Onun dışında iki mouse arasından Aerox 3. 502 çok hantal.

Linkini attıgınız mouse çok delikli hocam. Aerox 3'ün de delikleri var ama yanlarda yok en azından. Arkadan yüksek öne doğru alçaldıgı için Aerox 3 tam benlik bir mouse ama teknik açıdan tatmin eder mi bilemiyorum Razer DeathAdder V2 Mini vardı önceden memnundum lakin hem beyaz set dizeceğimden hem de kücük geldiğinden sattım.

Linkini attıgınız mouse çok delikli hocam. Aerox 3'ün de delikleri var ama yanlarda yok en azından. Arkadan yüksek öne doğru alçaldıgı için Aerox 3 tam benlik bir mouse ama teknik açıdan tatmin eder mi bilemiyorum Razer DeathAdder V2 Mini vardı önceden memnundum lakin hem beyaz set dizeceğimden hem de kücük geldiğinden sattım.
V2 mini iyidir. Aerox 3 işinizi görür o zaman. Pulsefire Haste de iyidir ama scroll'u sert basıyormuş sanırım bir süre sonra. Aerox 3 kronik sorunu var mı yok mu aşina değilim o açıdan yorum yapamıyorum.

V2 mini iyidir. Aerox 3 işinizi görür o zaman. PulseFire Haste de iyidir ama Scroll'u sert basıyormuş sanırım bir süre sonra. Aerox 3 kronik sorunu var mı yok mu aşina değilim o açıdan yorum yapamıyorum.

Aerox 3Ü araştırdım biraz kronik sorunu yokmus.

Yeni konular

Geri
Yukarı