Logitech G502 Lightspeed vs SteelSeries Rival 650 Wireless

Hepsini açık tutmak zorunda değilsiniz. Ayarları uyguladıktan sonra kaparsınız. 2 tanesi açık kalsın diyelim; neredeyse hiç etkilemez.
Gorev yoneticisinde ne zaman baksam logitech uygulamasi arkaplanda açik. Kapatinca yanlis hatirlamiyorsam fare ve kulakliğin ayarlari gidiyordu rgb vs.

Merhaba gecen hafta İncehesap gamin gecesinde 1.100TL oldugunu gorunce Rival 650 aldim. Fakat biraz arastirinca soven de var oven de var. Az once de Logitech faresini gordum hoşuma gitti epey övülmüş ama fiyat farki çok. Aldigim ürün halen kargoya verilmedi, iptal edip Logitech donebilirim. Şu an kullandigim ekipmanlarin hepsi ayni olsun istiyordum fakat şimdi de bu karmaşa çıktı. Bu arada kulaklık Logitech G733, klavye Apex 7. şu anki farenin Logitech G203 elime guzel oturuyor buyuk fare seviyorum, yukarıda bahsettigim farelerin boyutlarini bilmiyorum ama.

Hocam connect Game üzerinde katana var ve Rival 650 ile g 502'yi karşılaştıroyrsanız şekil çok fark ettirmez size.

Hocam connect Game üzerinde katana var ve Rival 650 ile g 502'yi karşılaştıroyrsanız şekil çok fark ettirmez size.
G502 almaya karar verdim büyüklüğü de tam istediğim gibi ele oturuyor. Rivalin küçük olduğunu bilmiyordum alirken, iadeye göndereceğim bugün. Bahsettiğiniz maus küçük gibi duruyor bu arada.

Rival 650 kütük gibi ağır ve büyük bir mouse. Özellikle FPS oyunlarında ağırlığı yüzünden sıkıntı çekebilirsin. Ayrıca sorun yaşama olasılığın da var. Eğer G502 Lightspeed'in fiyatına kadar çıkabileceksen gözüm kapalı bunu al:

Bütçe arttıramayacaksan ve yine kablosuz, benzer bir mouse istiyorsan Basilisk X olabilir. O da bir oyuncu mouse'una göre ağır sayılır ama Rival 650 kadar değil kesinlikle.
Attığınız maus ile şunun arasindaki fark ne? İkisi de ayni gozukuyor ama 2kat fiyat farki mevcut

Son düzenleme:
G502 almaya karar verdim büyüklüğü de tam istediğim gibi ele oturuyor. Rival'in küçük olduğunu bilmiyordum alirken, iadeye göndereceğim bugün. Bahsettiğiniz fare küçük gibi duruyor bu arada.

Attığınız fare ile şunun arasindaki fark ne? İkisi de ayni gozukuyor ama 2kat fiyat farki mevcut.

Basilisk daha iyidir.

Geri
Yukarı