Logitech G502 Mouse takılma sorunu

namirets

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım sağlık sıhhat iyidir ve her şey yolundadır.

Benim 2-2.5yıldır kullandığım Logitech G502 farem var. Öncelikle fare hiç şiddet görmedi, düşmedi ve olabildiğinde gül gibi baktım :)
Son 1.5 aydır Mouse'da değişik hareket oluyor. Özellikle oyunlarda kanser ediyor. Bazen milisaniye ile takılma yaşıyorum bu da FPS oyunlarda kanser edici bir durum bilirsiniz. Önce mousepad diye düşündüm. Mousepad'im çok kaliteli bir Pad'di fakat desenliydi. Dedim düz siyah alayım. Gitti düz siyah kalite bir şeyler aldım. Sorun devam etti. Fare optiği kendi kendine bozulmuş ya da çizilmiş olabilir mi ya da belli bir vakitten sonra böyle teknik sorunlar çıkarıyorlar mı sormak istedim. Ayrıca sadece oyunda değil masaüstünde de gezinirken oluyor. Yani donma, takılma sorunu değil diye düşünüyorum. Mesela video izlerken mouse oynatıyorum takılma oluyor ama normalde videoda ya da ekranda takılma olmuyor.

Bildiğiniz üzere ucuz bir fare değil ve çok da dayanıklı kaliteli bir fare. Aklınıza gelen bir şey varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı