Logitech G703 649 TL!

Pchocası YouTube videosunda gördüm ve indirim kaçmadan satın almak için acele ettim. Video içinde, video başlığında da Hero 25k sensor olduğunu üstüne basa basa yazmışlar. Satın aldıktan sonra ürünün sitesine göz gezdirdiğimde 3366 sensor olduğunu gördüm. Bu sensor bayağı eski. Şu an kullandığım DeathAdder v2'nin focus + sensorundan kötü en azından. Yaptıkları gerçekten çok ayıp. Destek talebi oluşturup hangi sensoru yollayacaklarını sordum cevap bekliyorum.
Ayrıca, internette araştırma yaptıkça daha da kötü durumların olduğunu gördüm. Örneğin, kronik olan tekerlek ve çift tıklama sorunu. %95 herkeste oluşan ve Logitech'in de kabul ettiği bir problemmiş. 1. seri üretimlerin neredeyse hepsi bu şekilde. Diğer serilerde durum ne bilmiyorum ve bana da gönderecekleri hangi seri ya da sensor belli değil.
Pchocasının yaptığı sponsorluk videolarına bir daha güvenmeyi düşünmüyorum. Ayıptır...

Normal Wireless model ile karıştırılıyor olabilir. Resmi sayfasında Lightspeed modelinde sensör Hero sensör doğru yani.

Hocam alınmaz mı diyorsunuz şimdi :)

Sensöre rağmen iyi fiyat gibi görünüyor alınmalı mı? Yukarıdaki arkadaşla aynı soruyu merak ediyorum.

Edit: Aldım gitti.

Belki şansa diğer sensör gelir.

Arkadaşlar hem sponsor videosu yapan kişiyle, hem de satıcıyla biraz atıştıktan sonra orta yolu bulduk. Sorun şu, bu mouse biraz sıkıntılı geçmişe sahip. Yukarıda da yazdım. 3366 ve 15k sensor kullanan versiyonlarının kötü ve sorunlu olduğunu herkes yazmış. 25k Hero ile toparlamışlar fakat ürünün batan ismini kurtaramamışlar pek. Sonra ardından G PRO çıkıyor zaten. G PRO ile aynı sensor olduğu için, tek fark malzeme ve ergonomi oluyor. Mouse ergonomisi birbirine çok benziyor fakat çok ufak detaylar var. Benim şahsen G703 daha hoşuma gitti. Malzeme kalitesine bir şey diyemiyorum.
Ben satın aldım, Logitech ile de görüştüm kendileri her türlü desteği vereceklerini söylediler. Bakalım bekliyorum gelmesini.

Asıl merak ettiğim konu, şu an kullandığım Razer DeathAdder v2'nin sensorunu geçebilecek mi hissiyat olarak. Bu fareyi ilk çıktığında çok güzel bir indirimle 350 TL'ye satın almıştım.

Arkadaşlar hem sponsor videosu yapan kişiyle, hem de satıcıyla biraz atıştıktan sonra orta yolu bulduk. Sorun şu, bu mouse biraz sıkıntılı geçmişe sahip. Yukarıda da yazdım. 3366 ve 15k sensor kullanan versiyonlarının kötü ve sorunlu olduğunu herkes yazmış. 25k Hero ile toparlamışlar fakat ürünün batan ismini kurtaramamışlar pek. Sonra ardından G PRO çıkıyor zaten. G PRO ile aynı sensor olduğu için, tek fark malzeme ve ergonomi oluyor. Mouse ergonomisi birbirine çok benziyor fakat çok ufak detaylar var. Benim şahsen G703 daha hoşuma gitti. Malzeme kalitesine bir şey diyemiyorum.
Ben satın aldım, Logitech ile de görüştüm kendileri her türlü desteği vereceklerini söylediler. Bakalım bekliyorum gelmesini.

Asıl merak ettiğim konu, şu an kullandığım Razer DeathAdder v2'nin sensorunu geçebilecek mi hissiyat olarak. Bu fareyi ilk çıktığında çok güzel bir indirimle 350 TL'ye satın almıştım.
Bence pek bir fark hissetmezsiniz zaten üst seviye mouse kullanıyorsunuz. Gene de deneyimlerinizi merak ediyorum.

Geri
Yukarı