Logitech G703 649 TL!

Arkadaşlar hem sponsor videosu yapan kişiyle, hem de satıcıyla biraz atıştıktan sonra orta yolu bulduk. Sorun şu, bu mouse biraz sıkıntılı geçmişe sahip. Yukarıda da yazdım. 3366 ve 15k sensor kullanan versiyonlarının kötü ve sorunlu olduğunu herkes yazmış. 25k Hero ile toparlamışlar fakat ürünün batan ismini kurtaramamışlar pek. Sonra ardından G PRO çıkıyor zaten. G PRO ile aynı sensor olduğu için, tek fark malzeme ve ergonomi oluyor. Mouse ergonomisi birbirine çok benziyor fakat çok ufak detaylar var. Benim şahsen G703 daha hoşuma gitti. Malzeme kalitesine bir şey diyemiyorum.
Ben satın aldım, Logitech ile de görüştüm kendileri her türlü desteği vereceklerini söylediler. Bakalım bekliyorum gelmesini.

Asıl merak ettiğim konu, şu an kullandığım Razer DeathAdder v2'nin sensorunu geçebilecek mi hissiyat olarak. Bu fareyi ilk çıktığında çok güzel bir indirimle 350 TL'ye satın almıştım.
Üstünden çok zaman geçmiş fakat ben de bu mouse' u bir kaç saat önce aldım ve gezinirken bu posta denk geldim. Hepsiburadan sipariş verdim ve orada da 3366 sensör kullandığı yazıyor(sonradan fark ettim) memnun kaldınız mı acaba iade edip hero sensörü kullanan g603 ü mü sipariş versem diye çok arada kaldım

Üstünden çok zaman geçmiş fakat ben de bu mouse' u bir kaç saat önce aldım ve gezinirken bu posta denk geldim. Hepsiburadan sipariş verdim ve orada da 3366 sensör kullandığı yazıyor(sonradan fark ettim) memnun kaldınız mı acaba iade edip hero sensörü kullanan g603 ü mü sipariş versem diye çok arada kaldım
Şuan elimde Superlight olduğu için, Superlight kullanıyorum. 1.100 TL ye satın aldım 3 ay önce. Hala G703 ü arıyorum öyle söyleyeyim. Shape, ağırlık, clickler çok daha iyiydi. Tek kötü yan olarak, skatez boyutları diyebilirim. Benim kullandığım ürün 25K Hero sensör kullanıyordu. Superlight ile aynı. "Lightspeed" tagi yazmıyorsa eğer 16K Hero ile geliyor. 3366 ilk versiyonlarda varmış. Eğer 3366 sensör ile gelirse, yeni versiyonu için yazabilirsiniz satın aldığınız yere. Ayrıca ilk versiyonlarda double click tarzı problemler de yaşanıyormuş bol bol. Bilginiz olsun.
Versiyon olarak 3366, 16K Hero, 25K Hero olarak gidiyor.

Link: Logitech G 703 LIGHTSPEED kablosuz oyun faresi, HERO 25K DPI sensörlü, kablosuz bağlantı, LIGHTSYNC RGB, POWERPLAY uyumlu, düşük ağırlık 95 g, PC/Mac - siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Şuan elimde Superlight olduğu için, Superlight kullanıyorum. 1.100 TL ye satın aldım 3 ay önce. Hala G703 ü arıyorum öyle söyleyeyim. Shape, ağırlık, clickler çok daha iyiydi. Tek kötü yan olarak, skatez boyutları diyebilirim. Benim kullandığım ürün 25K Hero sensör kullanıyordu. Superlight ile aynı. "Lightspeed" tagi yazmıyorsa eğer 16K Hero ile geliyor. 3366 ilk versiyonlarda varmış. Eğer 3366 sensör ile gelirse, yeni versiyonu için yazabilirsiniz satın aldığınız yere. Ayrıca ilk versiyonlarda double click tarzı problemler de yaşanıyormuş bol bol. Bilginiz olsun.
Versiyon olarak 3366, 16K Hero, 25K Hero olarak gidiyor.

Link: Logitech G 703 LIGHTSPEED kablosuz oyun faresi, HERO 25K DPI sensörlü, kablosuz bağlantı, LIGHTSYNC RGB, POWERPLAY uyumlu, düşük ağırlık 95 g, PC/Mac - siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
G603 benim bildiğim kadarıyla 16K Hero kullanıyor. Bence aldığınız ürünün versiyonunu kontrol ettirin. Çok iyi fiyata 25k Hero kullanmıştım ben. (650 TL ye satın aldım.)

Geri
Yukarı