Logitech G733 alınır mı?

Bütçe
1700-1800
Başta söylemek istiyorum yorumları okumadan yorum yapıyorum. Ben bir G733'ü kullanıcısıyım 20 senedir FPS oyunları oynuyorum genel olarak hep üst seviyelerde FPS oyunları oynadım oynamaya devam ediyorum vs. eğer G733'ü alıp CS:GO Valorant için düşünüyorsan kesinlikle tavsiye etmiyorum ama gündelik kullanım için hikayeli oyunlar için kullanılabilir.

Neden tavsiye etmiyorsun?
Başta söylemek istiyorum yorumları okumadan yorum yapıyorum. Ben bir G733'ü kullanıcısıyım 20 senedir FPS oyunları oynuyorum genel olarak hep üst seviyelerde FPS oyunları oynadım oynamaya devam ediyorum vs. eğer G733'ü alıp CS:GO Valorant için düşünüyorsan kesinlikle tavsiye etmiyorum ama gündelik kullanım için hikayeli oyunlar için kullanılabilir.
neden tavsiye etmiyosun?

Çünkü sana her sesi vermiyor. Örneğin Dust 2 de Ct'den mid kapıda ki adamın reload sesini SteelSeries arcitc 7 ile duyabilirken G733 ile duyamıyorsun ya da uzunda çukura atlayan adamın sesini arabadayken alamıyorsun falan filan benzer şeyler.

Son düzenleme:
Çünkü sana her sesi vermiyor. Örneğin Dust 2 de Ct'den mid kapıda ki adamın reload sesini SteelSeries arcitc 7 ile duyabilirken G733 ile duyamıyorsun ya da uzunda çukura atlayan adamın sesini arabadayken alamıyorsun falan filan benzer şeyler.
hocam bana eqo ayarlarını atar mısın

hocam bana eqo ayarlarını atar mısın

Ben Gelişmiş EQ ve Surround sesi etkinleştirmeden kullanıyorum. Tek ayarım bu ve CS:GO değil artık Valorant oynuyorum.

1639024414280.png

Son düzenleme:
Logitech G733 almayı düşünüyorum. Fikrinizi almak istedim. Sizce alınır mı? Eğer başka tavsiyeleriniz de varsa değerlendirmek isterim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1. ayıma girmek üzereyim ve deneyimlerimi paylaşmak isterim. Öncelikle karşılaştığım en büyük problem mikrofon kalitesinin beklediğimden çok düşük olması onun dışında fazla kötü bir yanı yok tasarımı zaten harika plastik kalitesi ve esneme derecesi çok yeterli yukarıdaki baş lastiği çok rahat ve ayarlanabiliyor pedleri kesinlikle deri pedlerden daha iyi ve rahat havadar ses kalitesi kendini belli ediyor Logitech bu işte zaten kendini göstermiş bir firma.

1. ayıma girmek üzereyim ve deneyimlerimi paylaşmak isterim. Öncelikle karşılaştığım en büyük problem mikrofon kalitesinin beklediğimden çok düşük olması onun dışında fazla kötü bir yanı yok tasarımı zaten harika plastik kalitesi ve esneme derecesi çok yeterli yukarıdaki baş lastiği çok rahat ve ayarlanabiliyor pedleri kesinlikle deri pedlerden daha iyi ve rahat havadar ses kalitesi kendini belli ediyor Logitech bu işte zaten kendini göstermiş bir firma.

Pil süresi şu an saat 10 itibarıyla 82 şarj ile kullanmaya başladım saat 20.04 ve 40 oyun oynadım yükses ses alçak ses bir günlük deneyimledim ve LED'leri açıktı (döngü şeklindeki ışık ayarında)

Son düzenleme:
Öncelikle ben alırken hiç yorum bulamadığım için yorum yapmak istiyorum, ürünün beyaz rengi elime dün ulaştı. Oldukça hafif yaklaşık 2 saat oyun oynadım kafamda yok gibi o derece. Genel olarak wireless ve/veya yüksek segment kulaklıklar kadın dostu olmuyor g635 çok iyiydi ama 1 senede kafamı ezdi resmen. Şarjı tabi zamanla ölecek ama %40 kutudan çıkardım biraz müzik dinledim 2 saat kadar da fortnite save the world oynadım sesler bana yeterli geldi ve 2 saatin sonunda %23 şarjı kaldı şimdilik bu iyi gibi. Wireless alıcıya gelirsek kasanın arkasına taktım 7 metre koridordan geçip mutfağa girdiğim anda kesildi ama oda içerisinde yeterli. Kulaklık ayarı bildiğimiz kulaklıklar gibi kenarlardan açılmıyor,aradaki bandın kademesini değişerek kullanabiliyoruz. Fiyat/performans ürünü kesinlikle değil ama benim için konfor ürünü oldu.
Son olarak ben bunu alırken biliyordum ama belki siz duymamışsınızdır;
Benim gibi gözlük kullanıyorsanız kenardaki rgbler gözlükten aşırı yansıyor bu da oyundayken gözünüze biri lazer tutuyormuş hissi yaratıyor ara ara. Ben kapatarak kullanmayı tercih ettim. Çerçeve kenarlarında herhangi bir baskı yaratmadı. Başka bir sorunuz olursa kullandıkça yardımcı olabilirim.
Acaba Oyun oynarken oyunun sesi veya video izlerken videonun sesi mikrofondan arkadaşınıza gidiyor mu konuşma sırasında ve sizce şuanda 2700 lira değer mi bu kulaklığa?

Geri
Yukarı