Logitech G733 vs G Pro X

bigpapiatlas

Centipat
Daha fazla  
Hangisi daha iyi, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Çok bir fark yok. G Pro X deri diğeri kumaş. Pro X'in empedansı daha düşük, daha kaliteli demek oluyor ama hissetmezsin onu.
Bunun haricinde sormamışsınız lakin cloud 2 wireless öneririm. Eğer oyunlarda ses kasma gibi bir derdiniz var ise kesinlikle cloud 2.

Çok bir fark yok. G Pro X deri diğeri kumaş. Pro X'in empedansı daha düşük, daha kaliteli demek oluyor ama hissetmezsin onu.
Bunun haricinde sormamışsınız lakin cloud 2 wireless öneririm. Eğer oyunlarda ses kasma gibi bir derdiniz var ise kesinlikle cloud 2.
Ses kasma gibi bi derdim yok hocam. HyperX kullanıyorum şuanda da ama wireless istiyorum. Wireless modeli nasıl?

2 senedir Cloud 2 kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Wireless ile bir farkı yok diye biliyorum. Ses kartı yerine her şeyi kulaklığın üstünden ayarlıyorsunuz sadece. Mikrofon açma kapama vesaire. Onun dışında bir farkı yok. Eğer ses kasmayacaksanız istediğinizi alın hocam, Logitech G Pro X tavsiyemdir ikisi arasında. Ama dediğim gibi empedans farkını anlamazsınız. Şimdiden hayırlı olsun kulaklığınız.

2 senedir Cloud 2 kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Wireless ile bir farkı yok diye biliyorum. Ses kartı yerine her şeyi kulaklığın üstünden ayarlıyorsunuz sadece. Mikrofon açma kapama vesaire. Onun dışında bir farkı yok. Eğer ses kasmayacaksanız istediğinizi alın hocam, Logitech G Pro X tavsiyemdir ikisi arasında. Ama dediğim gibi empedans farkını anlamazsınız. Şimdiden hayırlı olsun kulaklığınız.
Empedans nedir hocam açıklayabilir misiniz?

Hocam basitleştirmek gerekirse direkt empedansı akıma karşı gösterdiği direnç diye açıklayabiliriz. Empedans düştükçe sesi yüksek almak o kadar az güç ister.

wireless istiyorsanız bütçeyi de zorlamak istemiyorsanız rampage x wireless da alabilirsiniz 1150 lira falan ve müzik dinleme, şarj süresi falan diğer 2bin lira bandındakilerle çok farklı değil. ben kullanıyorum ses kasma derdim yok marka takıntım da yok diyorsanız rampageın güzel olan ürünlerindendir

Geri
Yukarı