Logitech G930 arızası

Emre Büyüktaş

Hectopat
Merhaba Amazon'dan aldığım Logitech G930 kulaklığın sağ tarafında ses yok. Ürünü başka bilgisayarlarda denedim ancak sonuç aynı. Ürünü geri gönderemediğim için ne yapabileceğim konusunda fikir edinmek istedim.
Aynı zamanda İzmir içerisinde tamir ettirebileceğim bir yer varsa söylerseniz gerçekten güzel olur.

Son düzenleme:
Türkiyede logitech ürünlerini hangi firma tamir ediyorsa bence ilk olarak onlarla iletişime geç. Fiyat al araştırma yap derim.

İlk başta sorunun kulaklıktan kaynaklandığından emin ol.
Eğer kulaklık arızalı ise garantin varmı ona bak
Garanti varsa garantiye yolla, eğer garanti yoksa logitech yetkili servislerine bulamazsan güvenilir bir bilgisayarcı veya teknoloji mağazası bul. Oraya ver.
Onlarda bulamazsa sorunu artık son ihtimal kendin incele kulaklığı ve kendin çözmeye çalış. (Bunu son çare olarak yap. Zaten bu aşamaya gelemezsin)

Logi tech kendi sitesine ürün kaydı girildiğinde 3 yıl garanti gösteriyor. Amazondan aldığım G930 ve G710+ da bu şekilde. Bunu bir araştırın belki geri gönderim yapmadan halledebilirsiniz.

Logi tech kendi sitesine ürün kaydı girildiğinde 3 yıl garanti gösteriyor. Amazondan aldığım G930 ve G710+ da bu şekilde. Bunu bir araştırın belki geri gönderim yapmadan halledebilirsiniz.
Ürünü kayıt ettim, şimdi garantiye ticket atıyorum. Ancak ticket atarken "Bir Visualforce sayfası yüklenirken hata oluştu" hatasını alıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı