Logitech müşteri hizmetleri deneyimim

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Logitech'in müşteri memnuniyeti yine şaşırtmıyor. Deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 3 ay önce bir G203 Lightsync aldım. Yaklaşık 1 ay sonra DPI değiştirirken donmaya ve ayarladığım renk animasyonları takılmaya başladı. Yazılım kaynaklıdır diye Logitech G HUB'ı silip tekrar kurdum. Fakat PC'yi kapatıp açtıktan sonra sorunum tekrar devam etmeye başladı. GHUB kapalıyken DPI sorunu olmuyordu. Başta idare etmeye çalıştım, güncelleme gelir düzelir dedim ve kullanmaya devam ettim.

1 ay böyle kullandıktan sonra dayanamadım ve Logitech Desteğe mail atıp sorunumu belirttim. Yazılımsal olarak bir kaç çözüm sundular fakat hiçbiri işe yaramadı. En son "Sorunun donanımsal olduğunu düşünmek için nedenlerimiz var." dediler ve adres, seri numarası ve satın alma kanıtı istediler. Kişisel bilgilerimi, ürünün seri numarasını, aldığım yerin faturasını ve aldığım sitenin sipariş sayfasının ekran görüntüsünü kanıt olarak gönderdim.

Ertesi gün onaylandı ve 2 gün içinde ürün Türkiye'ye ulaştı. UPS kargo kaynaklı biraz bekledim ve ürün bu gün elime ulaştı. İlk maili attığımdan yaklaşık 3 hafta sonra yeni ürün geldi. Logitech kesinlikle müşteri memnuniyeti konusunda çok harika iş çıkartıyor. Eski ürünü de almadılar.

Son düzenleme:
Ürünü değiştirtebildiğiniz için çok şanslısınız. Zaten Logitech gibi bir markanın sizi üzmeyeceğini biliyordum ama kendi adınıza tebrik ederim.

Bende de Logitech G103 klavyenin sol CTRL tuşu sert basıyordu. Videosunu istediler. Kayıt numarasıyla beraber videosunu gönderdikten sonraki 2 hafta içinde Logitech G213 gönderdiler. Cidden çok kaliteli.

Geri
Yukarı