Logitech Prodigy G102 alınır mı?

• Konuyu başlatan Metola
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 922
Elim orta parmağımdan bileğime kadar 18cm.
Eki Görüntüle 1257680

G102.

Eki Görüntüle 1257681

Bu mouseların hepsi küçük eliniz hakkında fikrim yok ama siz kafanıza koymuşsunuz galiba 102 Prodigy için çift tıklama sorunu olan fareyi satın almanızı önermem.

Resimlere bakarsak Viper Mini daha büyük.
Elim boyutu yazıyor. Biraz araştırdım Viper Mini almayı düşünüyorum yarına kadar bakacağım ona göre büyük ihtimalle Viper Mini alacağım öneri için teşekkürler. Viper Mini'nin bildiğiniz kronik sorunu var mı?

Kendim Logitech G203 Lightsync kullanıyorum ve sensörü berbat.

Kuzenim önceden Logitech G102 Prodigy ve SteelSeries Rival 3 kullandı. İkisinde de tıklama sorunları vardı. Bu yüzden HyperX PulseFire Haste aldı. Onu da denedim ve harikaydı. Uzun vadede sıkıntı çıkartır mı göreceğiz.

Elinize oluyorsa HyperX PulseFire Haste ve Razer Viper Mini'ye bakın bence. Fena durmuyordu. G102'ye göre pahalı gelebilir ama değecektir.

Kendim Logitech G203 Lightsync kullanıyorum ve sensörü berbat.

Kuzenim önceden Logitech G102 Prodigy ve SteelSeries Rival 3 kullandı. İkisinde de tıklama sorunları vardı. Bu yüzden HyperX PulseFire haste aldı. Onu da denedim ve harikaydı. Uzun vadede sıkıntı çıkartır mı göreceğiz.

Elinize oluyorsa HyperX PulseFire haste ve Razer Viper Mini'ye bakın bence. Fena durmuyordu. G102'ye göre pahalı gelebilir ama değecektir.

HyperX PulseFire baktım kişisel görüşüm tasarım olarak güzel değil ve Viper Mini'ye göre fiyatı daha pahalı. @Heunzey size de ayrıca teşekkür ederim Viper Mini'nin siparişini verdim. Siz Viper Mini mi kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı